لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

یک یوتیوبر، آیفون را مجهز به درگاه‌ UCB-C کرد

یک یوتیوبر، آیفون را مجهز به درگاه‌ UCB-C کرد

Ken Pillonel در ویدیوی جدید خود که در کانال یوتیوب خود به اشتراک گذاشته اقدام به تعبیه درگاه USB-C  در آیفون کرده است.

شرکت اپل به صورت تدریجی و با روندی کند در حال مهاجرت دادن تمام دستگاه‌های خود به درگاه‌ USB-C است. این شرکت در سال ۲۰۱۶ مک بوک پرو را مجهز به این درگاه کرد و در سال ۲۰۱۸ به بعد نیز روند عرضه این درگاه در آیپد‌های جدید را کلید زد. اما تمامی آیفون تا به امروز مجهز به درگاه اختصاصی لایتنینگ هستند و اپل اقدامی برای حذف این درگاه ارتباطی و ارائه یک راهکار دارای استاندارد جهانی به کاربران خود نکرده است.

در این میان بسیاری از کاربران می‌خواهند ببینند که روند استفاده از آیفون مبتنی بر USB-C چگونه خواهد بود. در ویدیوی جدیدی که Ken Pillonel منتشر کرده، یک آیفون X مجهز به درگاه USB-C شده است. او اعلام کرده که از مهندسی معکوس برای مشخص کردن کانکتورهای C94 اپل استفاده کرده است و در نهایت یک مادگی USB-C PCB را در آن قرار داده است.

این یوتیوبر برای محقق کردن پروژه خود از ابزارهای معمولی که برای تعمیر قطعات آیفون‌ها استفاده می‌شود بهره نگرفته و روشی غیر معمول را برای ایجاد خلاقیت در نظر گرفته است.

ویدیوی کوتاهی که او منتشر کرده نشان دهنده آن است که آیفون X با کانکتور جدید به طور کامل سازگار است و می‌تواند به طور کامل این تلفن هوشمند را شارژ کند. این در حالی است که فعطلا هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه این آیفون دستکاری شده امکان انتقال داده از طریق درگاه استاندارد را دارد یا خیر ارائه نشده است.

گفتنی است که طبق قانون جدید تصویب شده در اتحادیه اروپا تمام شرکت‌های تولید کننده تلفن‌های هوشمند موظف خواهند شد تا از درگاه‌ استاندارد USB-C استفاده کنند.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/magapplenic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420