لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

شیائومی برای بار دیگر رکورد فروش اپل واچ را شکست

شیائومی برای بار دیگر رکورد فروش اپل واچ را شکست

رکورد فروش اپل واچ برای بار دیگر توسط شرکت شیائومی شکسته شده و حالا در بازه زمانی سه ماهه دوم ۲۰۲۱ میلادی، این شرکت چینی به عنوان فروشنده اول در زمینه عرضه محصولات پوشیدنی هوشمند شناخته شده است.

در حال حاضر فروش اپل واچ به رتبه دوم محصولات پوشیدنی هوشمند رسیده و حالا شرکت چینی شیائومی توانسته شرکت اپل و برند سرشناس فیت بیت را پشت سر بگذارد و مقام اول در زمینه فروش این دست از محصولات را از آن خود کند.

موسسه Canalys که انتشار دهنده این اطلاعات است، اعلام کرده که علت کاهش رکورد فروش اپل واچ احتمالا آماده شدن مشتریان و شرکت اپل برای عرضه سری هفتم این ساعت های هوشمند است. در بازه زمانی یاد شده بسیاری از کاربران تمایل کمتری برای خرید اپل واچ سری ۶ نشان می‌دهند و بیشتر تمایل به خرید اپل واچ سری ۷ دارند. همین موضوع باعث شده تا سطح فروش ساعت‌های هوشمند شرکت اپل کاهش قابل توجهی داشته باشد.

شیائومی رکورد فروش اپل واچ را شکست

در این میان شیائومی به عنوان تولید کننده محصولات میان رده و مقرون به صرفه با تولید اسمارت بند ۶ توانسته در بازارهای مهمی نظیر هند و چین توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کند و توجه بیشتری از کاربران را به خود جلب کند. همین موضوع باعث شده تا این شرکت شیائومی سهم بیشتری از فروش را در بازه زمانی یاد شده تجربه کند.

سهم فروش اپل واچ

موسسه تحلیلی Canalys در دسته‌بندی‌های خود محصولات هوشمند پوشیدنی را به مدل‌های رده پایین شامل محصولات فیت بیت و شیائومی محصولات رده بالا نظیر اپل واچ تقسیم کرده است. در این میان مشخص شده که اپل با وجود تجربه نسبی رشد در زمینه محصولات پوشیدنی، به دلیل آغاز فصل رونمایی از محصولات جدید خود با کاهش قابل توجه فروش اپل واچ نسبت به برند‌های دیگر مواجه شده است.

اپل در این بازه ۷.۹ میلیون اپل واچ در سراسر جهان فروخته که تنها  ۱۰۰ هزار واحد کمتر از دستبند‌های هوشمند میان رده شیائومی بوده است.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2023 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت