لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

اپل تمرکز بیشتری روی سرویس‌‌های محتوایی می‌کند

اپل تمرکز بیشتری روی سرویس‌‌های محتوایی می‌کند

گزارش‌ منتشر شده از بخش مدیریت محتوای نرم‌افزاری اپل حاکی از آن است که این شرکت تصمیم دارد تا تمرکز بیشتری روی محتوای بصری بکند.

بر اساس گزارش Business Insider ادی کیو مدیر بخش محتوای نرم‌افزاری شرکت اپل در تلاش است تا یک تیم ویژه با تمرکز بر عرضه محتوای قابل استریم و تبلیغات را جمع‌آوری کند. این مدیر اپل بر این باور است که تبلیغات و استریم فرصت بزرگی برای درآمدزایی است و اپل نباید از آن غافل شود.

با توجه به این موضوع شرکت اپل احتمالا در آینده نزدیک سرویس‌های بیشتری را در مجموعه سرویس‌های ارائه شده در Apple One جای دهد و از آن طریق امکانات پیشرفته‌تری را در اختیار کاربران قرار دهد. با این حال نکته مهم این است که اپل هنوز از نوع محتوای ارائه شده در این سرویس اطلاعاتی ارائه نداده است.

در سال ۲۰۲۱ میلادی از خدمات جدید خود با نام سرویس Apple One در کنفرانس ۱۵ سپتامبر رونمایی کرد. این بسته جدید امکان استفاده از سرویس چندگانه اپل را برای مدت یک ماه در اختیار شما قرار می‌دهد. با خرید یک باندل اپل وان می‌توانید صرفه جویی قابل توجهی نسبت به خرید تک‌تک این سرویس‌ها داشته باشید.

سرویس اپل وان شامل سه نوع خدمات شخصی، خانوادگی و ویژه است که شامل اپل وان شخصی، خانوادگی و ویژه می‌شود. استفاده از طرح شخصی به شما امکان پس انداز ماهیانه ۶ دلار را می‌دهد؛ زیرا نسبت به خرید هر کدام از خدمات به تنهایی بسیار مقرون به صرفه است. به همین ترتیب طرح دوم یا خانوادگی ۸ دلار صرفه جویی ماهیانه و طرح سوم یا ویژٓه که شامل طیف وسیعی از خدمات اپل است، پس انداز ماهیانه ۲۵ دلار را به ارمغان خواهد آورد.

طرح سوم یا ویژه تنها طرح اپل است که به شما اجازه می‌دهد تا از خدماتاپل فیتنس پلاس یا سرویس آموزشی جدید بر پایه تناسب اندام بهره‌مند شویدو قرار است تا پایان ۲۰۲۰ عرضه شود. برنامه فیتنس پلاس با جمع آوری اطلاعاتی که اپل واچ فراهم می‌کند تمرین‌ها ارائه می‌دهد که روی آیفون، آیپد یا اپل تی وی قابل دیدن است.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/magapplenic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420