لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

اپل سرویس اشتراکی اجاره آیفون را ارائه می‌دهد

اپل سرویس اشتراکی اجاره آیفون را ارائه می‌دهد

شرکت اپل تصمیم دارد تا در اینده نزدیک امکان خرید اشتراک محصولات سخت افزاری را آماده عرضه به کاربران کند.

بر اساس گزارش خبرگزاری بلومبرگ این سرویس اشتراکی همانند آنچه تا پیش از این در سرویس‌های اشتراکی نرم افزاری دیده شده، قابل خریداری و تمدید خواهد بود و کاربران از طریق آن می‌توانند اقدام به اجاره آیفون یا دستگاه‌های دیگر نظیر آیپد و مک کنند.

سرویس اشتراکی اپل طبق توصیف‌های بلومبرگ قرار است شبیه به اجرای دستگاه‌های سخت افزاری باشد و برای دستگاه‌هایی نظیر آیفون، آیپد و مک ارائه شده است. کاربران می‌توانند به جای خرید آیفون، آیپد و مک اقدام به اجاره این دستگاه‌ها به صورت ماهانه کنند و در ازای آن هزینه مشخصی را به عنوان مبلغ اشتراک محصولات سخت افزاری ارائه دهند.

این سرویس در حالی قرار است ارائه شود که شرکت اپل تا پیش از این امکان خرید قسطی محصولات خود را در برخی از کشورهای مختلف نیز ارائه داده بود و حالا این خدمات به کاربران کمک می‌کند تا به جای خرید دستگاه، صرفا آن‌ها را برای مدت زمانی مشخص اجاره کنند.

اپل احتمالا تصمیم دارد تا خدمات مربوط به اجاره آیفون را در برخی از کشورهای خاص و مشخصا پس از آغاز عرضه آیفون ۱۴ فراهم کند. در حقیقت کاربران امکان اجاره آیفون ۱۳ را به قبل را ممکن است نداشته باشند. اپل با این کار تصمیم دارد تا تجربه استفاده از آیفون ۱۴ که بیشترین تغییر در طراحی داشته را به کاربران ارائه دهد.

بر اساس گزارش‌های رسیده از فاکس کان حاکی از آن است که شرکت اپل فرایند طراحی آیفون ۱۴ را به پایان رسانده است و اطلاعات مربوط به ظاهر و قطعات بدنه این تلفن هوشمند را در اختیار فاکس کان قرار داده است.

آیفون ۱۴ و آیفون ۱۴ پرو دارای تغییرات زیادی در طراحی خود هستند. این محصولات احتمالا ظاهری متفاوت با آیفون‌های امروزی خواهند داشت و احتمالا به آیفون ۴ و آیفون ۵ شباهت دارند. بخش پشتی این تلفن هوشمند دیگر برامدگی سابق را ندارد و اپل این محصول را به صورت صاف و یکپارچه طراحی خواهد کرد.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/magapplenic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420