لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

اولین اپلیکیشن آیفون برای تزریق انسولین با تاییدیه FDA معرفی شد

اولین اپلیکیشن آیفون برای تزریق انسولین با تاییدیه FDA معرفی شد

سازمان غذا و داروی آمریکا به تازگی به یک اپلیکیشن آیفون برای تزریق انسولین تاییدیه داده است. این اپلیکیشن با عنوان t:connect به صورت رایگان در اپ استور قابل دانلود است.

این اپلیکیشن که برای آیفون و اندروید عرضه شده به افراد مبتلا به دیابت کمک می‌کند تا دستگاه‌های هوشمند تزریق انسولین را از طریق تلفن هوشمند خود کنترل کنند. اپلیکشین یاد شده مشخصا برای دستگاه t:slim X2 توسعه داده شده است که یک دستگاه هوشمند برای تزریق دقیق انسولین همراه با دوز درست و مورد نیاز فرد است. این دستگاه که امکان شارژ باتری و کنترل مستقیم از طریق تلفن هوشمند را دارد در زمان مشخص یادآوری‌های لازم برای تزریق انسولین را به کاربر نشان می‌دهد و در عین حال از طریق تلفن هوشمند می‌تواند از طریق تلفن هوشمند برای تزریق دقیق دوز تنظیم شود.

اپلیکیشن کنترل کننده این دستگاه هوشمند نیازمند آی او اس ۱۴ به بعد است که از آن طریق کاربران می‌توانند اپلیکیشن را نصب کرده و با استفاده از تلفن هوشمند خود دستگاه مذکور را کنترل کنند.

گفتنی است که این اولین اقدام سازمان غذا و داروی آمریکا برای اعطای مجوز به اپلیکیشن‌های هوشمند در زمینه تزریق انسولین است و احتمالا به زودی فناوری‌های جدیدتری در این زمینه توسعه داده خواهند شد.

شرکت اپل نیز احتمالا امکاناتی ویژه را از طریق اپل واچ به افراد مبتلا به دیابت ارائه خواهد داد. شایعات مختلف حاکی از آن هستند که شرکت اپل تصمیم دارد تا در آینده قابلیت اندازه‌گیری قند خون را به اپل واچ بیاورد. هرچند که اپل واچ ممکن است هرگز امکان تزریق انسولین را نداشته باشد، اما احتمالا در آینده اپل واچ می‌تواند با دستگاه‌های هوشمند تزریق انسولین کنترل شود و از آن طریق کاربران زمان و دوز دقیق را از طریق ساعت هوشمند خود کنترل کنند.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/magapplenic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420