لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

اشتراک دیزنی پلاس از مرز 118.1 میلیون گذشت

اشتراک دیزنی پلاس از مرز 118.1 میلیون گذشت

شرکت دیزنی اخیرا در  گزارش درآمد سه ماهه چهارم سال جاری، اعلام کرد که تعداد اشتراک‌ پولی دیزنی پلاس در سرتاسر جهان به 118 میلیون رسیده است.

این سرویس استریم در سه ماهه گذشته، 2.1 میلیون و در طول 12 ماه گذشته، 44.4 میلیون مشترک به دست آورده است. در نوامبر سال گذشته، اشتراک دیزنی پلاس به 73.7 میلیون رسید که به نظر می‌رسد طی سال گذشته رشد نجومی داشته است.

دیزنی پلاس از زمان راه‌اندازی در نوامبر 2019، فراتر از حد انتظار بوده است، زیرا این شرکت تصور می‌کرد که تا سال 2024 به 60 تا 90 میلیون اشتراک برسد، در حالی که تا قبل از پایان 2020 به رقمی قابل توجه دست یافته است.

اکنون دیزنی پیش‌بینی می‌کند تا سال 2024 به رقم اشتراک 230 تا 260 میلیون برای دیزنی پلاس برسد و در صورتی که به این هدف برسد، رکورد مشترکین نتفلیکس را خواهد شکست. در اکتبر 2021، نتفلیکس به رقم اشتراک 213.5 میلیون در جهان رسیده است.

نتفلیکس و دیزنی پلاس، از مشهورترین و محبوب‌ترین سرویس‌های استریم هستند که به لحاظ تعداد مشترکین، از سرویس‌هایی مثل Hulu و اپل تی وی پلاس پیشی گرفته‌اند. در حال حاضر Hulu دارای 43.8 میلیون مشترک است ولی اپل هرگز تعداد مشترکین اپل تی وی پلاس را منتشر نکرده است.

اپل تی وی پلاس و دیزنی پلاس همزمان راه‌اندازی شدند، اما دیزنی پلاس به دلیل فهرست محتوای دیزنی، مارول و جنگ ستارگان به همراه نمایش‌های محبوب جدید مثل The Mandalorian، WandaVision، Loki و The Falcon and the Winter Soldier رشد بسیار سریعی داشته است.

اپل به سختی در حال کار کردن بر تقویت انتخاب فیلم‌ها و نمایش‌های تلوزیونی خود است، اما سال‌ها طول می‌کشد تا اپل تی وی فهرستی داشته باشد که بتواند با سایر سرویس‌های استریم رقابت کند.

تیم کوک مدیر عامل اپل در ماه آوریل گفت که اپل تی وی پلاس به خوبی پیش می‌رود و اکنون در جایگاه واقعا خوبی قرار دارد.

 

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2023 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت