لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

از کنفرانس اکتبر ۲۰۲۱ اپل چه انتظاری داشته باشیم؟

از کنفرانس اکتبر ۲۰۲۱ اپل چه انتظاری داشته باشیم؟

هنوز خبرها و موج هیجان‌های کنفرانس California Streaming به پایان نرسیده و حالا خبرهای جدید در مورد کنفرانس اکتبر ۲۰۲۱ در حال انتشار است. سوال اصلی این است که باید از کنفرانس اکتبر ۲۰۲۱ اپل چه انتظاری داشته باشیم؟

انتظار می‌رود اپل در جریان کنفرانس اکتبر ۲۰۲۱ از محصولات سخت افزاری جدیدی رونمایی کند که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت.

مک بوک پرو ۲۰۲۱ با پردازنده بهبودیافته اپل سیلیکون

سال ۲۰۲۰ پردازنده M1 در مک بوک پرو و ایر آماده بهره‌برداری شد و عرضه محصولات مبتنی بر پروژه اپل سیلیکون کلید خورد. حال انتظار می‌رود که دومین نسل از مک بوک‌های مبتنی بر این پردازنده در جریان کنفرانس اکتبر ۲۰۲۱ اپل رونمایی شوند. انتظار می‌رود که این محصولات مبتنی بر پردازنده M1X باشند که نسخه‌ای بهبود یافته از تراشه M1 است.

مک مینی ۲۰۲۱ با طراحی متفاوت

یکی از مهم‌ترین مواردی که انتظار معرفی آن در جریان کنفرانس اکتبر ۲۰۲۱ اپل می‌رود، مک مینی جدید با پردازنده M1X است. بسیاری از تحلیلگران بر این باور هستند که این محصول صرفا از نظر پردازنده نسبت به نسل پیشین تغییر نکرده است، بلکه شرکت اپل تغییراتی را در زمینه طراحی و شیوه کاربری از این محصول نیز اعمال کرده است و کاربران امکانات ویژه‌ای را از طریق آن خواهند داشت.

ایرپاد ۳

ایرپاد ۳ یکی از پرشایعه‌ترین محصولات احتمالی اپل در طول چند ماه گذشته بوده است. این محصول هرچند که در جریان کنفرانس California Streaming معرفی نشد، اما احتمالا تا پیش از پایان یافتن سال ۲۰۲۱ میلادی آماده رونمایی و عرضه خواهد بود. همین موضوع باعث می‌شود تا احتمال معرفی و رونمایی از آن در جریان کنفرانس اکتبر ۲۰۲۱ اپل افزایش پیدا کند.

مشخص شدن تاریخ عرضه مک‌او‌اس مانتری

مک‌اواس مانتری در جریان WWDC 2021 رونمایی شد، اما هنوز خبری از عرضه نسخه نهایی آن نیست. به نظر می‌رسد که اپل عرضه نهایی این سیستم عامل را به بعد از برگزاری کنفرانس اکتبر و آماده کردن مک بوک و مک مینی جدید موکول کرده باشد.

گفتنی است اپل به طور معمول چهار کنفرانس را به صورت سالانه برگزار می‌کند. کنفرانس اول هر سال در ماه مارس (فروردین هر سال) برگزار می‌شود که اپل معمولا در جریان این رویداد سرویس‌های جدید نرم افزاری را در کنار ایپد پروها رونمایی می‌کند. کنفرانس دوم که ابتدای تابستان و در ماه ژوئن (خرداد) برگزار می‌شود که با عنوان کنفرانس جهانی توسعه‌دهندگان WWDC شناخته می‌شود و اپل طی آن محصولات نرم افزاری و نسخه‌های جدید سیستم عامل‌های خود را رونمایی می‌کند.

دو کنفرانس پایانی شرکت اپل شامل ماه‌های سپتامبر و اکتبر هستند که معمولا محصولات سخت افزاری اصلی در جریان آن‌ها رونمایی می‌شوند. اپل احتمالا در جریان کنفرانس اکتبر ۲۰۲۱ تصمیم دارد تا محصولات سخت افزاری جدیدی را رونمایی کند که زمان عرضه آن‌ها فرا رسیده است.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2023 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت