لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

واکسن کرونا برای کارکنان اپل فراهم شد

واکسن کرونا برای کارکنان اپل فراهم شد

شرکت اپل تصمیم گرفته تا خدمات ارائه واکسن کرونا را به تمامی کارکنان خود در آمریکا ارائه دهد. این شرکت اعلام کرده که البته اجباری برای دریافت این خدمات وجود ندارد.

بلومبرگ در گزارش جدید خود اعلام کرده که شرکت اپل به آن دسته از کاربران که به صورت داوطلبانه درخواست تزریق واکسن کرونا را دارند، خدمات مربوطه را ارائه می‌دهد. فرایند واکسیناسیون کارکنان اپل از اواسط سپتامبر سال جاری میلادی آغاز خواهد شد و پس از آن افراد مختلف می‌توانند اقدام به دریافت واکسن کرونا کنند.

شرکت اپل تا پیش از این خدمات مربوطه را به کارکنان خود در کالیفرنیا، واشنگتن و نیوجرسی ارائه داده بود. اما افزایش سطح درخواست‌ها برای دریافت این خدمات باعث شد تا در نهایت شرکت اپل خدمات یاد شده را برای تمامی کارکنان خود ارائه دهد. واکسن کرونا در حال حاضر برای آن دسته از افرادی که در اپل استورهای رسمی اپل واقع در ایالت کالیفرنیا کار می‌کنند تزریق شده است.

با این حال شرکت اپل تصمیم دارد تا با ارائه این خدمات امکان بازگشت کارکنان به شرایط عادی کاری را آغاز کند. دور کاری در حال حاضر به یکی مشکلات اصلی شرکت اپل برای ادامه روند کاری در بخش‌های مختلف تبدیل شده است. بسیاری از کارکنان حاضر به انجام کارها به صورت حضوری نیستند و اعلام کرده‌اند که در صورت اجبار اپل را ترک خواهند کرد. با این حال شرکت اپل در تلاش است تا با ارائه خدمات مختلف از جمله واکسیناسیون، کارکنان خود را به سر کارهای عادی بازگرداند.

واکسن کرونا برای کارکنان اپل در حالی فراهم می‌شود که بسیاری از شرکت‌های مشابه  هنوز هیچ یک از کارکنان خود را واکسینه نکرده‌اند و به اجبار از آن‌ها درخواست کرده‌اند که برسر کارهای خود حاضر شوند. همچنین لازم به ذکر است که بلومبرگ تاکیید کرده که واکسن کرونا برای کارکنان اپل طی رایزنی‌های مدیران این شرکت با برخی از مقامات دولتی و پزشکی در آمریکا فراهم شده است.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2022 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت