لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

پلی استیشن VR 2 با قابلیت واقعیت افزوده آماده عرضه می‌شود

پلی استیشن VR 2 با قابلیت واقعیت افزوده آماده عرضه می‌شود

 شرکت سونی تصمیم دارد تا در آینده نزدیک پلی استیشن 5 را آماده رونمایی و عرضه کند و حالا مشخص شده است که این کنسول بازی قرار است مجهز به یک هدست واقعیت افزوده باشد که شباهت بسیار زیادی به پلی استیشن VR دارد و احتمالاً با نام پلی استیشن VR 2 شناخته می‌شود.

تا پیش از این سونی با توسعه و عرضه پلی استیشن VR توانسته بود در زمینه عرضه بازی‌های مبتنی بر واقعیت مجازی در میان تولید کنندگان کنسول‌های بازی پیشگام باشد و حالا این کمپانی تصمیم دارد تا در آینده نزدیک و در توسعه نسل جدید کنسول‌های بازی خود از هدست جدیدی با قابلیت واقعیت افزوده رونمایی کند.

اطلاعات مربوط به این هدست مبتنی بر واقعیت افزوده ابتدا در یکی از پتنت های به ثبت رسیده سونی مشخص شده است و این شرکت تصمیم دارد تا در آینده نزدیک پشتیبانی از این فناوری را در نسل بعدی کنسول خود یعنی پلی استیشن 5 آماده عرضه کند.

سونی در حال بررسی امکانات و بسترهای لازم برای توسعه این هدست واقعیت افزوده است و از آن طریق قرار است بازی‌های پیشرفته‌تری را برای کاربران آماده عرضه کند.

این کنسول در آینده نزدیک آماده عرضه به بازار می‌شود و حالا مشخص شده است که کاربران می‌توانند با استفاده از هدست جدید توسعه یافته توسط سونی به بازی‌های پیشرفته و پویاتر دسترسی داشته باشند. سونی احتمالاً از همین حالا با کمپانی‌ها و استودیوهای ساخت بازی برای عرضه عناوین اختصاصی برای پلی استیشن 5 با پشتیبانی از فناوری واقعیت افزوده همکاری کرده است.

واقعیت افزوده یکی از قابلیت‌های ویژه کنسول‌های نسل نهم به حساب میاید و علاوه بر سونی، مایکروسافت نیز تصمیم به توسعه و عرضه یک هدست جدید با پشتیبانی از کینکت برای ارائه فناوری واقعیت ترکیبی در کنسول بعدی ایکس باکس خواهد بود. مایکروسافت در پتنت های خود این فناوری را با عنوان ایکس باکس استایلوس رونمایی کرده است و حالا باید منتظر بود و دید که کدام یک از دو غول بزرگ توسعه کنسول‌های بازی می‌توانند این فناوری را به صورت بهبود یافته در اختیار کاربران قرار دهند. 

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2023 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت