لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

مارک گورمن: با فیس آیدی در مک چند سال فاصله داریم

مارک گورمن: با فیس آیدی در مک چند سال فاصله داریم

مارک گورمن تحلیلگر خبرگزاری بلومبرگ به تازگی اعلام کرده که شرکت اپل فعلا تصمیمی برای عرضه فیس آیدی در مک ندارد و چند سال با عرضه این فناوری در کامپیوترهای مک فاصله دارد.

در گزارشی که اخیر مارک گورمن در بخش Power On خبرگزاری بلومبرگ منتشر کرده، مشخص شده که شرکت اپل تصمیم دارد تا فیس آیدی را برای چند سال دیگر در مک آماده عرضه کند و فعلا تصمیمی به عرضه این محصول در بازار جهانی ندارد. بر اساس گفته مارک گورمن، اپل تصمیم دارد تا همچنان فناوری تاچ آیدی را به عنوان سیستم احراز هویت کامیپوترهای مک و دستگاه‌های همراه میان‌رده مورد استفاده قرار دهد. این موضوع به معنای آن است که شرکت اپل در تولید تمامی مدل‌های کامپیوترهای مک، آیفون SE و آیپد ایر مورد استفاده قرار دهد.

در این میان، فیس ایدی به عنوان یک سیستم احراز هویت نیاز به قطعات سخت افزاری پیچیده‌تری دارد. استفاده از سنسورهای مادون قرمز سه بعدی در کنار پردازنده موتور عصبی برای تشخیص هر لحظه چهره باعث می‌شود تا روند استفاده از این سیستم احراز هویت تا حدودی پیچیده‌تر از تاچ ایدی باشد.

تاچ آیدی در این میان روند کاربری آسان‌تری دارد و اپل اطمینان کامل از امنیت آن را در زمان استفاده در دستگاه‌های میان رده دارد. همین موضوع باعث می‌شود تا شرکت اپل در دستگاه‌های میان رده و حتی کامپیوترهای مک از این فناوری استفاده کند.

گورمن قویا تاکیید کرده که شرکت اپل نه تنها در سال جاری، بلکه در چند سال آینده نیز اقدامی برای عرضه فیس آیدی در مک نمی‌کند. این موضوع در نهایت ممکن است باعث شود تا حتی نسخه‌های بعدی کامیپوترهای آیمک مبتنی بر اپل سیلیکون نیز در بالاترین حالت خود مجهز به همان سیستم احراز هویت تاچ آیدی باشند.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/magapplenic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420