لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

قابلیت جدید استیم برای اجرای بازی‌ها در آیفون، آیپد و اپل تی وی

قابلیت جدید استیم برای اجرای بازی‌ها در آیفون، آیپد و اپل تی وی

شرکت استیم به تازگی از یک قابلیت جدید برای دستگاه‌های اپل رونمایی کرده است که از طریق آن کاربران می‌توانند با استفاده از آیفون، آیپد و اپل تی وی بازی‌های کامپیوتر را اجرا کرده و آن‌ها را بازی کنند.

استیم تا پیش از این، با ارائه سرویس‌های خود، اجرای بسیاری از بازی‌های کامپیوتری را از انحصار ویندوز درآورده بود و کاربران کامپیوترهای مک و لینوکسی نیز می‌توانستند از طریق این سرویس به جدیدترین بازی‌های مختلف دسترسی پیدا کنند. اما حالا این کمپانی از سرویس Steam Link رونمایی کرده است که از طریق آن کاربران می‌توانند بازی‌های خود را در کامپیوترها اجرا کرده و آن‌ها را در دستگاه‌های دیگر نظیر آیفون، آیپد و اپل تی وی استریم کنند.

شما برای استفاده از این قابلیت، محدودیتی در استفاده از کامپیوترهای مک یا کامپیوترهای ویندوزی ندارید و می‌توانید با هر دستگاهی که به حساب کاربری استیم متصل باشد، بازی‌ها را دریافت کرده و آن‌ها را در دستگاه اجرا کنید. برای استریم بازی در دستگاه‌های دیگر، حتماً باید یک کنترلر تائید شده را به همراه داشته باشید. کنترل‌هایی نظیر MFi controller یا Steam Controller می‌توانند بازی‌های استریم شده از طریق Steam Link را در کامپیوترها اجرا کرده و سپس از آن‌ها روی آیپد یا آیفون لذت ببرید.

این قابلیت باعث می‌شود تا دیگر نیازی به حمل همیشگی کامپیوتر گیمینگ خود نداشته باشید و بتوانید با سرعت و کیفیت قابل قبول بازی‌های را در دستگاه‌های همراه خود و یا روی ست آپ باکس دیجیتالی خود اجرا کنید. برای استفاده از این قابلیت، حتماً باید دستگاه‌های شما روی یک شبکه داخلی خانه با ارتباط وایرلس 5 گیگاهرتز متصل باشد. علاوه بر این، این قابلیت روی تمامی بازی‌های خریداری شده در استیم قابل استفاده است.

برای خرید حساب کاربری قانونی استیم به منظور استفاده از بازی های ارائه شده در این سرویس به این لینک مراجعه کنید.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2022 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت