لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

دانلود والپیپر مک او اس کاتالینا با کیفیت کامل

دانلود والپیپر مک او اس کاتالینا با کیفیت کامل

شرکت اپل در جریان کنفرانس WWDC 2019 از مک او اس کاتالینا در کنار آی او اس 13 و واچ او اس 6 رونمایی کرد و حالا والپیپر مک او اس کاتالینا با کیفیت کامل در اختیار کاربران عادی قرار گرفته است.

برخی از توسعه دهندگانی که حساب اختصاصی اپل را خریداری کرده باشند از همین حالا می‌توانند به نسخه‌های بتای این سیستم عامل دسترسی داشته باشند که حالا اقدام به انتشار مک او اس کاتالینا برای کاربران عادی کرده‌اند.

مک او اس کاتالینا در حال حاضر دارای سه والپیپر اختصاصیاست و اپل یک والپیپر جداگانه نیز برای نمایشگر XDR اختصاصی خود طراحی و توسعه داده است. تمامی این والپیپرها از همین حالا از طریق اینترنت و با کیفیت کامل قابل دانلود و تنظیم روی دستگاه‌های مختلف است. این والپیپرها هر چند که برای دستگاه‌های دسکتاپ طراحی شده‌اند می‌توانند روی دستگاه‌های همراه نظیر آیپدها و آیفون‌ها نیز تنظیم شوند و کاربران می‌توانند بدون محدودیت آن را روی دستگاه‌های مختلف تنظیم کنند.

این والپیپرها با کیفیت کامل و برای نمایشگرهای باکیفیت آماده عرضه شده است. به همین دلیل حجم سایز آن‌ها به طور متوسط 30 مگابایت است و برای نمایشگرهای بسیار بزرگ و با کیفیت مناسب هستند. کاربران می‌توانند از همین حالا با مراجعه به صفحه آلبوم مربوط به دانلود والپیپرهای مک او اس در Google Photos اقدام به دانلود و تنظیم والپیپرهای یاد شده برای دستگاه‌های خود کنند. گفتنی است که در این صفحه می‌توانید تماموالپیپرهای منتشر شده برای مک او اس و کامپیوترهای مختلف مک را با کیفیت کامل دانلود و نصب کنید.

برای دانلود این والپیپرها، پس از وارد شدن به آلبوم یاد شده، تصویر مورد نظر را باز کرده و پس از آن گزینه Download را بزنید تا تصویر یاد شده با کیفیت کامل دانلود شود. گفتنی است این تصاویر برای تغییر حالت تاریک و روشن در سیستم عامل مک او اس نیز توسعه داده شده‌اند و می‌توانند برای کاربری بهینه‌تر مورد استفاده قرار بگیرند.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2022 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت