لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

قیمت تعویض نمایشگر آیپد پرو M1 669 دلار است!

قیمت تعویض نمایشگر آیپد پرو M1 669 دلار است!

شرکت اپل به تازگی محصولات جدید خود را آماده عرضه به بازار کرده است و حالا مشخص شده که قیمت تعویض نمایشگر آیپد پرو M1 12.9 اینچ برابر با 699 دلار است.

کاربران در صورت عدم دریافت سرویس AppleCare+ نمی‌توانند به صورت رایگان یا تخفیف دار از سرویس‌ها و خدمات پس از فروش نمایندگان رسمی شرکت اپل استفاده کنند. علاوه بر این کاربرانی که در کشورهای پشتیبانی نشده از طرف شرکت اپل زندگی می‌کنند نیز نمی‌توانند از AppleCare+ استفاده کنند که در این صورت برای دریافت خدمات تعویض نمایشگر آیپد پرو M1 باید مبلغ قابل توجهی معادل 699 دلار را هزینه کنند.

اپل قیمت تعویض نمایشگر آیپد پرو M1 را در بخش پشتیبانی محصولات خود منتشر کرده است که نشان دهنده آن است که این کمپانی هزینه بسیار زیادی را برای تعویض و تعمیر این دستگاه دریافت می‌کند. مبلغ یاد شده 50 دلار از قیمت تعویض نمایشگر نسل پنجم آیپدهای پرو سال گذشته گران‌تر است.

گفتنی است که شرکت اپل تأکید کرده که کاربران آیپد پرو M1 که سرویس AppleCare+ را خریداری نکرده‌اند در صورت افزایش خرابی در زمان تعویض نمایشگر باید هزینه‌ای جداگانه را بابت تعمیرات بپردازند.

این در حالی است که اپل برای ارائه خدمات پس از فروش خود با عنوان AppleCare+ دو ساله و برای تعویض نمایشگر هزینه 149 دلار را دریافت می‌کند که هزینه‌ای نسبتاً مناسب‌تر و منطقی‌تر برای کاربران به‌حساب میاید.

این موضوع نشان می‌دهد که هزینه تعویض برخی از قطعات آیپد پرو M1 که در سال 2021 رونمایی شده نسبت به نسل‌های پیشین این محصول بسیار بیشتر است. در عین حال این افزایش قیمت فقط به نسخه 12.9 اینچی این محصول مربوط نمی‌شود، بلکه نسخه 11 اینچی این محصول نیز برای دریافت خدمات تعویض نمایشگر هزینه 499 دلار را دریافت می‌کند که 49 دلار نسبت به معادل 2020 خود گران‌تر است.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2023 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت