لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

اپل واچ سری ۷ می‌توانند فشارخون را اندازه‌گیری کند

اپل واچ سری ۷ می‌توانند فشارخون را اندازه‌گیری کند

 تا به امروز شایعات زیادی در مورد محصولات اپل در سال 2021 میلادی منتشر شده که بیشتر آن‌ها روی آیفون ۱۳ متمرکز بوده؛ در این میان شایعه جدیدی در مورد یک قابلیت مهم سلامتی در اپل واچ سری ۷ نیز مطرح‌شده است.

بر این اساس مشخص شده که شرکت اپل در توسعه ساخت اپل واچ سری ۷ تصمیم به استفاده از سنسورهای اندازه‌گیری فشار خون دارد و کاربران این ساعت هوشمند می‌توانند سطح فشار خون بالا خود را از طریق قابلیت‌های تعبیه شده در این ساعت هوشمند اندازه‌گیری کند.

یکی از چالش‌های کلیدی شرکت اپل برای ارائه این قابلیت در سری ۷ ساعت‌های هوشمند، دریافت مجوزهای ویژه سازمان سلامت قلب و عروق آمریکا است. بسیاری از شرکت‌های فعال در حوزه توسعه ابزارهای فناوری پزشکی تا به امروز موفق به دریافت مجوزهای کامل این سازمان نشده‌اند و اپل برای عرضه این قابلیت با محدودیت بسیار زیادی همراه است.

وب سایت idropnews منتشر کننده اطلاعات مربوط به این خبر، اعلام کرده که شرکت اپل در سال ۲۰۲۰ میلادی تصمیم به ارائه این قابلیت در اپل واچ سری ۶ داشت اما به دلیل شیوع ویروس کرونا مجبور به متوقف کردن پروژه ارزیابی قابلیت فشار خون در این ساعت هوشمند شد. این سایت همچنین تأکید می‌کند که شرکت اپل نمونه‌های اولیه از اپل واچ سری ۶ را همراه با این قابلیت ساخته بود؛ اما به دلیل اینکه اعداد نشان داده شده مربوط به فشار خون دارای دقت بالایی نبودند مجبور به توقف پروژه شد.

در حقیقت شرکت اپل نیاز به زمان بیشتری برای توسعه و عرضه قابلیت فشار خون در اپل واچ سری ۷ دارد و همین موضوع باعث شد تا پیش از سال ۲۰۲۱ این قابلیت به کاربران عرضه نشود. گفتنی است که شرکت اپل تا پیش از این پتنت‌های زیادی را در سازمان ثبت اختراع آمریکا منتشر کرده که نشان دهنده تلاش برای ارائه قابلیت اندازه‌گیری فشار خون و اندازه‌گیری سطح قند خون در ساعت‌های هوشمند است. گفتنی است که هیچ یک از تحلیلگران تائید شده محصولات اپل تا به امروز شایعات منتشر شده در مورد ارائه قابلیت فشار خون در اپل واچ را تائید نکرده‌اند.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2023 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت