لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

قابلیت ECG برای اپل واچ پارت نامبر چین عرضه شد

قابلیت ECG برای اپل واچ پارت نامبر چین عرضه شد

شرکت اپل در توسعه و عرضه دومین نسخه بتای واچ او اس ۸ پشتیبانی از قابلیت ECG را برای کاربران اپل واچ پارت نامبر چین عرضه کرده است.

در اسناد منتشر شده از نسخه بتای جدید واچ او اس ۸ مشخص شده که شرکت اپل به تمامی کاربران چینی امکان دسترسی به قابلیت الکتروکاردیوگرام را ارائه داده است و این کاربران با نصب این نسخه جدید می‌توانند از امکان ثبت نوار قلب از طریق اپل واچ استفاده کنند.

وب‌سایت ITHomes نیز اقدام به بررسی کامل واچ او اس جدید کرده است و اعلام کرده که کاربران دارای اپل واچ پارت نامبر چین می‌توانند با نصب این نسخه قابلیت ECG را در ساعت هوشمند خود فعال کنند و از آن استفاده کنند. این قابلیت برای تمامی اپل واچ‌های پارت نامبر چین شامل اپل واچ سری ۴، ۵ و ۶ پشتیبانی می‌شود و کاربران می‌توانند از آن استفاده کنند.

با توجه به این موضوع کاربران ایرانی که اپل واچ پارت نامبر چین را خریداری کرده باشند از این پس می‌توانند به صورت مستقیم امکان دسترسی به ECG را داشته باشند.

گفتنی است که فعال‌سازی این قابلیت در اپل واچ‌های پارت چین به شرط نصب واچ او اس ۸ است و به همین دلیل اکثر کاربران باید تا زمان عرضه نهایی این نسخه منتشر باقی بمانند. گفتنی است که واچ او اس ۸ در جریان WWDC 2021 رونمایی شده و در حال حاضر در مرحله تست‌های بتا قرار دارد. این نسخه از ماه جولای سال جاری میلادی به صورت بتای عمومی عرضه می‌شود و پس از آن در پاییز سال جاری نیز به صورت نهایی و عمومی عرضه خواهد شد و تمامی کاربران عادی می‌توانند آن را نصب کنند.

قابلیت ECG از اپل واچ سری ۴ آماده عرضه شد که امکان ثبت نوار قلب را به کاربران می‌دهد. این قابلیت به دلیل محدودیت‌های قانونی و پزشکی باید پیش از عرضه به کاربران هر کشور، مجوزهای لازم را از سازمان‌های دولتی و پزشکی آن کشور دریافت کرده باشد که همین موضوع باعث ایجاد محدودیت عملکرد آن در برخی از کشورها شده است.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/magapplenic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420