لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

پلی استیشن 4 محبوب‌ترین کنسول بازی دنیا باقی ماند

پلی استیشن 4 محبوب‌ترین کنسول بازی دنیا باقی ماند

 آمارهای منتشر شده از میزان فروش کنسول‌های بازی تا پایان سال 2017 نشان می‌دهد که میزان فروش پلی استیشن 4 به بیش از 70 میلیون دستگاه در سراسر دنیا رسیده است و این محصول لقب محبوب‌ترین کنسول بازی را از آن خود کرده است.

به طور دقیق‌تر آمار فروش پلی استیشن 4 تا تاریخ 31 دسامبر 2017 به میزان 73.6 میلیون واحد رسیده است. این در حالی است که ایکس باکس وان به عنوان مهم‌ترین رقیب این محصول فروش بسیار کمتری را تجربه کرده است.

مایکروسافت هنوز آمار دقیقی از میزان فروش ایکس باکس وان ارائه نداده است؛ با این حال گزارش‌های تحلیلی مختلف ادعا می‌کنند که مایکروسافت در سال گذشته میلادی بین 30 تا 50 میلیون واحد کنسول نسل هشتمی خود را به فروش رسانده است.

در این میان، فصل تعطیلات پایانی سال 2017 نشان داده است که میزان تمایل خریداران برای تهیه پلی استیشن 4 بسیار بیشتر از رقیب‌های دیگر نیز هست. در این میان، نینتندو سوییچ به عنوان جدیدترین کنسول نسل هشتمی، تنها 4.7 میلیون واحد فروش داشته است. این در حالی است که مدیران نینتندو ادعا کرده بودند که این کنسول در سال ابتدایی عرضه بیش از 14 میلیون واحد فروش خواهد داشت.

دلایلی همچون 100 دلار ارزان‌تر بودن قیمت جهانی پلی استیشن 4 نسبت به ایکس باکس وان، و همچنین عرضه بازی‌های اختصاصی هیجان انگیزتر باعث شده تا میزان فروش این کنسول بیش از انتظارات اعلام شده از طرف سونی باشد. در این میان، خصوصیاتی نظیر طراحی زیباتر بدنه کنسول همچنین برند سازی موفق سونی باعث شده تا پلی استیشن 4 از سال 2013 تاکنون بتواند گوی رقابت را از ایکس باکس وانِ مایکروسافت بگیرد.

علاوه بر این، پشتیبانی نه چندان موفق مایکروسافت از ایکس باکس و همچنین اجبار کاربران به خرید کینکت و اتصال همیشگی کنسول به اینترنت در اوایل عرضه این محصول باعث شد تا بسیاری از خریداران تمایل خود به خرید ارا از دست داده و به سمت تهیه پلی استیشن 4 متمایل شوند.

راهنمای استفاده و خرید گیفت کارت

خواننده گرامی در صورت نیاز به خرید گیفت کارت پلی استیشن ps4 و همچنین آموزش استفاده از آن می توانید ازطریق لینک زیر محصول خود را با پایینترین قیمت در بازار تهیه نمایید.

خرید گیفت کارت ps4 پلی استیشن

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2023 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت