لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

با Bellus3D و آیفون ایکس سلفی‌های غیرعادی بگیرید

با Bellus3D و آیفون ایکس سلفی‌های غیرعادی بگیرید

 Bellus3D یک کمپانی فعال در زمینه تولید دوربین‌های تشخیص سه بعدی است که به تازگی محصولی نرم افزاری منحصر به فرد را برای آیفون ایکس ارائه داده است.

اپلیکیشن جدید این کمپانی از دوربین تشخیص سه بعدی آیفون ایکس استفاده می‌کند تا تصاویری ویژه و خاص را تولید و ثبت کند. این اپلیکیشن به لطف دوربین ترودپت، تصویر صورت کاربر را نقشه برداری می‌کند و آن را با ظاهری ویژه و خاص تغییر می‌دهد تا تصاویری متفاوت و کارتونی تولید کند.

این اپلیکیشن در جریان نمایشگاه CES 2018 که در ژانویه برگزار شده بود معرفی شد. در آن زمان Bellus3D از یک دوربین تشخیص سه بعدی با قیمت 499 دلار نیز رونمایی کرده بود که می‌توانست از طریق اپلیکیشن مخصوص، تصاویری غیرعادی و جالب را ثبت کند. اما اپلیکیشن جدید کمپانی Bellus3D بدون هیچ سخت افزار جداگانه‌ای کار می‌کند و کاربران با استفاده از دوربین ترودپت به کار رفته در فیس آیدی می‌توانند تصاویری ویژه و منحصر به فرد را ثبت و ذخیره کنند.

گفتنی است که این اپلیکیشن در حال حاضر به صورت بتا ارائه شده است و کاربران می‌توانند با مراجعه به وب سایت این کمپانی و همچنین ثبت نام در آن، از قابلیت‌های این اپلیکیشن به صورت تست استفاده کنند.

این اپلیکیشن با نقشه برداری از صورت کاربران می‌تواند تصاویر چهره‌ها را به صورت سه بعدی و کارتونی، شبیه به بازی‌های ویدیویی طراحی کند تا از طریق آن بتوانید سلفی‌های خاص و منحصر به فردی تهیه کنید. علاوه بر آن، با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید تصاویر و حالات مختلف چهره افراد دیگر را کنترل کنید و مدل‌های سه بعدی و نرم افزاری از صورت دیگران بسازید.

تصاویر اسکن شده در این اپلیکیشن می‌توانند برای استفاده در شبکه‌های اجتماعی نظیر فیس‌بوک به کار بیایند. گفتنی است این اپلیکیشن برای کاربردهای دیگر، برای ساخت بازی‌های و انیمیشن‌ها نیز به کار بیاید.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2021 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت