لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

آی او اس 11.3 تنها شانس نجات اپل خواهد بود!

آی او اس 11.3 تنها شانس نجات اپل خواهد بود!

 اپل به تازگی نسخه‌های بتای آی او اس 11.3 را آماده انتشار کرده است و قرار است از چند روز دیگر در اختیار کاربران قرار بگیرد.

در این میان، این نسخه از سیستم عامل iOS دارای یک قابلیت منحصر به فرد است که می‌تواند راهی برای نجات اپل از مشکلات چند ماه اخیر باشد. اپل از چند ماه پیش با مشکلاتی مبنی بر اعتراف به کاهش سرعت آیفون‌ها دست و پنجه نرم می‌کند. اعتراف به کاهش عمدی سرعت و بازدهی پردازشی آیفون‌ها، باعث شد تا بسیاری از کاربران اعتماد خود را نسبت به کمپانی اپل و محصولات آن از دست بدهند. از طرف دیگر اپل از همین حالا باید برای بیش از 60 پرونده شکایت از این موضوع در آمریکا به دادگاه برود.

در حقیقت این اقدام اپل باعث شد تا جایگاه جهانی اپل به عنوان یک شرکت پیشگام در حوزه فناوری در معرض خطر بزرگی قرار بگیرد. در این میان، تیم کوک، مدیر عامل اجرایی اپل در ماه گذشته اعلام کرد که این کمپانی مشکلات مربوط به کاهش سرعت آیفون‌ها را با آپدیت نرم افزاری آی او اس 11.3 حل خواهد کرد.

آی او اس 11.3 دارای یک قابلیت منحصر به فرد است که کاربران از طریق آن می‌توانند به صورت دستی، میان بازدهی پردازش آیفون و عمر بیشتر باتری، یک گزینه را انتخاب کنند. همین مسئله ممکن است باعث شود تا اپل بتواند از این مخمصه نجات پیدا کند.

اپل تا پیش از این اقدام‌هایی برای کاهش میزان نارضایتی کاربران انجام داده بود. این اقدام‌ها شامل کاهش هزینه خدمات تعویض باتری آیفون‌ها و همچنین عذرخواهی رسمی این کمپانی می‌شدند. با این حال هنوز بسیاری از افراد بر این باور هستند که این اقدام اپل، یک نوع تجارت غیرمنصفانه به حساب میاید.

در این میان بسیاری از تحلیلگران بر این باور هستند که اپل می‌تواند با انتشار این نسخه به جنجال‌های مربوط به کاهش سرعت آیفون‌ها پایان دهد.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2021 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت