لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

مشکلات اپل واچ سری 3 بعد از آپدیت به واچ او اس 7

مشکلات اپل واچ سری 3 بعد از آپدیت به واچ او اس 7

گزارش های منتشر شده از طرف کاربران اپل واچ سری 3 حاکی از آن است که بعد دانلود واچ او اس 7 با مشکلات بسیار زیادی مواجه شده اند. مشکلات اپل واچ سری 3 پس از آپدیت به واچ او اس 7 شامل ریبوت های ناگهانی و باگ های متعدد در انجام کارهای مختلف است.

واچ او اس 7 به تازگی منتشر شده و بسیاری از کاربران اپل واچ های جدید از قابلیت های ارائه شده در آن رضایت دارند. این در حالی است که کاربران مدل های قدیمی تر ساعت های هوشمند اپل با این نسخه ها چالش های ویژه ای دارند و نمیتوانند به صورت بهینه و کاربردی همانند گذشته از ساعت هوشمند خود استفاده کنند.

این موضوع توسط بسیاری از کاربران اپل واچ های سری 3 گزارش شده است. بسیاری از کاربران اعلام کرده اند که پس از دانلود و نصب واچ او اس 7 به صورت مداوم با ریستارت شدن ساعت مواجه میشود و ساعت از آنها درخواست وارد کردن پسورد میکند. در این مشکل یک صفحه خابی نیز نمایش داده میشود که تا پیش از این در نسخه های ابتدایی واچ او اس 6 نیز دیده شده بود.

برخی دیگر از کاربران اعلام کرده اند که ریستارت های ناگهانی حتی ممکن است در عرض یک ساعت به 3 یا 4 بار نیز برسد که این موضوع در روند کارکرد ساعت هوشمند آنها اختلال ایجاد کرده است. گفتنی است که شرکت اپل هنوز ادعایی در مورد این موضوع نکرده و معلوم نیست که این کمپانی چه تصمیمی برای برطرف کردن مشکل یاد شده در نظر گرفته است. با این حال به نظر میرسد که شرکت اپل در آینده نزدیک و با دانلود و نصب این نسخه جدید مشکلات مربوطه را برطرف کند و به کاربران امکان استفاده دوباره از اپل واچ سری 3 به صورت بهینه و کاربردی را بدهد.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2023 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت