لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

باگ اینستاگرام برای پیش‌نمایش لینک‌ها دردسرساز شد

باگ اینستاگرام برای پیش‌نمایش لینک‌ها دردسرساز شد

باگ جدید اینستاگرام مانع از ظاهر شدن پیش نمایش لینک‌های URL در پیام‌های مختلف شده است و حالا توسط یک تیم تحقیقاتی مورد بررسی قرار گرفته است.

در بیانیه منتشر شده توسط وب‌سایت Mashable، محققین اعلام کرده‌اند که باگ موجود در اینستاگرام طبیعی به نظر نمی‌رسد و این پلتفرم در حال کار کردن برای رفع این مشکل است.

فقدان پیش نمایش لینک اولین بار حدود دو ماه پیش در شبکه اجتماعی Reddit مشخص شد، هر چند به نظر می‌رسد این مشکل مدت طولانی ایجاد شده بود. این وب سایت گفته که باگ اینستاگرام بعد از مدت طولانی شناسایی شده و حالا شبکه اجتماعی فیس‌بوک شروع به تحقیقات جدید برای بررسی این مشکل کرده است.

به طور معمول ارسال یک لینک URL از اینستاگرام در صورت انتشار از طریق اپلیکیشن iMessage با پیش نمایش عکس، ویدیو و قسمتی از کپشن نشانه داده می‌شود. با ایجاد این مشکل، لینک‌ها بدون ارائه پیش نمایش کوچک یا اطلاعات مربوطه ظاهر می‌شوند.

تیم محققین امنیتی با بررسی‌ها یک توضیح منطقی برای این باگ اینستاگرام پیدا کرده‌اند. تیم Mysk برای مهندسی iMessage و اینستاگرام یک قدم به عقب برداشته‌اند. این تیم متوجه شده‌اند که با ارسال لینک متا دیتای صفحه ظاهر نمی‌شود.

تیم Mysk تقریباً اوایل این ماه کشف کرده بود که پیش نمایش لینک در اینستاگرام و فیس‌بوک احتمالاً قوانین حریم خصوصی را در اتحادیه اروپا نقض کرده است و به همین دلیل نیز این بخش محدود شده است. این تیم تحقیقاتی گفته که پیش نمایش لینک که هنگام ارسال یک URL در فیس‌بوک مسنجر و اینستاگرام ایجاد می‌شود، احتمالاً موجب نقض چند مورد از قوانین حریم خصوصی شده و بیان می‌کند که اطلاعات شخصی کاربران فقط توسط افراد مجاز برای مقاصد قانونی قابل دسترسی است.

بر این اساس فیس‌بوک پیش نمایش لینک را برای کاربران اتحادیه اروپا در مسنجر و اینستاگرام ایجاد نمی‌کند. با این حال نمی‌توان گفت که باگ موجود در iMessage اینستاگرام مربوط به نقض قانون حریم خصوصی باشد اما به‌عنوان یک مشکل از طرف اینستاگرام مطرح شده است. 

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/magapplenic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420