لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

استراتژی سونی برای عرضه بازی‌های انحصاری در پلی استیشن 5 تغییر نکرده است

استراتژی سونی برای عرضه بازی‌های انحصاری در پلی استیشن 5 تغییر نکرده است

شرکت سونی اعلام کرده که تصمیمی برای تغییر استراتژی خود برای تولید بازی‌های انحصاری در پلی استیشن 5 ندارد و این کنسول نیز با عناوین و خاص خود آماده عرضه به بازار می‌شود.

جیم رایان مدیر بخش توسعه پلی استیشن در شرکت سونی در مصاحبه اخیر خود با Gameindustry.biz اعلام کرده که قرار است به زودی بازی‌ها و عناوینی جدیدی آماده معرفی و عرضه شوند که فقط به صورت انحصاری برای سخت افزار پلی استیشن 5 قابل اجرا شدن هستند. این مسئله نشان دهنده آن است که بسیاری از بازی‌های پلی استیشن 5 قابل اجرا در پلی استیشن 4 و کنسول‌های دیگر نیست.

سونی تا پیش از این نیز همین سیاست را برای پلی استیشن 4 دنبال می‌کرد که باعث شده بود تا کاربران پلی استیشن 3 برای اجرای بازی‌های جدیدتر مجبور به ارتقای کنسول خود نیز باشند.

شرکت سونی تصمیم دارد تا این سیاست تجاری را در تولید و عرضه پلی استیشن 5 نیز ادامه دهد و این شرکت تلاشی برای عرضه هم‌زمان بسیاری از بازی‌ها به صورت هم‌زمان برای پلی استیشن 4 و 5 نمی‌کند.

وی در این مصاحبه هیچ اطلاعاتی در مورد تاریخ دقیق معرفی پلی استیشن 5 ارائه نداد. با این حال شایعات منتشر شده هفته گذشته حاکی از آن هستند که سونی تا جمعه هفته جاری رویدادی برگزار می‌کند و طی آن اقدام به معرفی پلی استیشن 5 خواهد کرد.

پلی استیشن 5 حتی در صورت معرفی در هفته جاری قرار است در فصل تعطیلات پایان سال 2020 میلادی آماده عرضه به بازار شود و کاربران امکان خرید آن را زودتر از زمان تعیین شده از طرف سونی نخواهند داشت. 

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/magapplenic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420