لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

ویدیوی مفهومی از آیفون ایکس قرمز رنگ

ویدیوی مفهومی از آیفون ایکس قرمز رنگ

 اوایل هفته گذشته، شرکت اپل نسخه قرمز رنگ آیفون 8 و آیفون 8 پلاس را در وب سایت رسمی خود برای پیش فروش موجود کرد و فروش این محصول از روز جمعه شروع شده است. در این میان، هیچ خبری از آیفون ایکس قرمز رنگ در دست نیست.

با وجود اینکه بسیاری از کاربران و تحلیلگران بر این باور بودند که اپل در آینده‌ای نزدیک آیفون ایکس قرمز را در کنار رنگ‌های دیگر این تلفن هوشمند موجود می‌کند، اپل هنوز چنین اقدامی نکرده است و همچنین معلوم نیست که آیا اپل تصمیم به ارائه این نسخه از تلفن هوشمند دارد یا عرضه نسخه Product Red پرچم‌دار آیفون‌ها را تا پاییز امسال و عرضه آیفون‌های جدید به تعویق می‌اندازد.

در این میان خبرهایی که روز گذشته منتشر شده بود نشان داده است که اپل زمان معرفی آیفون ایکس، تصمیم به تولید رنگ طلایی آن را داشت. با این حال احتمالاً مشکلات مربوط به تولید انبوه آیفون‌ها باعث شده بود تا اپل رنگ طلایی را از این مجموعه حذف کند.

همین مسئله باعث شده تا بسیاری در مورد وجود آیفون ایکس قرمز رنگ شک و تردید داشته باشند. با این حال، این محصول از همین حالا طرفداران خودش را دارد و اپل با تولید آن می‌تواند فروش بسیار خوبی را تجربه کند.

اپل در یکی دو سال گذشته اهمیت زیادی به محصولات سری Product Red داده است و به همین دلیل، برخی از تحلیلگران بر این باور هستند که آیفون ایکس قرمز به زودی آماده عرضه به صورت عمومی خواهد شد. با این حال، ممکن است اپل با تعویق تولید این محصول، آیفون ایکس پلاس را با رنگ قرمز اختصاصی تولید کند.

ویدیوی منتشر شده، به صورت مفهومی ظاهری ویژه از آیفون ایکس قرمز رنگ را نشان می‌دهد که با تعریف‌های نشان داده شده از آیفون ایکس نشان داده شده است. آیفون ایکس قرمز در این ویدیو با همان ظاهر و ترکیب قرمز و مشکی که در آیفون 8 و آیفون 8 پلاس دیده‌ایم طراحی شده است.

.h_iframe-aparat_embed_frame{position:relative;} .h_iframe-aparat_embed_frame .ratio {display:block;width:100%;height:auto;} .h_iframe-aparat_embed_frame iframe {position:absolute;top:0;left:0;width:100%; height:100%;}

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2021 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت