لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

تصاویر مفهومی از سری جدید اپل واچ اسپرت

تصاویر مفهومی از سری جدید اپل واچ اسپرت

اپل به تازگی سرویس اپل فیتنس پلاس را منتشر کرده و حالا بسیاری از تحلیلگران بر این باور هستند که اپل بعد از تمامی این سال‌ها اقدام به تغییر طراحی اپل واچ اسپرت کند.

اساس کار سرویس اپل فیتنس پلاس روی اپل واچ متمرکز شده و به همین دلیل نیز کاربران برای دسترسی بهاین سرویس باید این ساعت هوشمند را در کنار دست‌کم یکی از دستگاه‌های اصلی اپل نظیر آیفون یا آیپد در اختیار داشته باشند. همین موضوع ممکن است باعث شود تا در آینده نزدیک شرکت اپل تصمیم به تولید خط تولید جدیدی از محصولات خود با عنوان اپل واچ اسپرت یا اپل واچ فیتنس بگیرد.

اپل تا به امروز به دنیا ثابت کرده که در زمینه تولید ساعت‌های هوشمند از تمامی شرکت‌های رقیب موفق‌تر است و این موضوع را با صدرنشینی خود در جدول فروش هر سه ماه از محصولات پوشیدنی هوشمند اثبات کرده است.

با این حال به نظر می‌رسد که شرکت اپل تصمیم داشته باشد که در آینده نزدیک اقدام به آماده‌سازی و عرضه یک مدل جدید از محصولات پوشیدنی هوشمند کند. این محصول احتمالاً در کنار اپل واچ تولید می‌شود و به عنوان دستبند هوشمند و سلامتی اپل شناخته خواهد شد.

این محصول احتمالاً با بندهای مخصوص اما طراحی مشابه نظیر بند اسپرت لوپ و بند اسپرت سیلیکونی آماده عرضه به بازار خواهد شد.

این محصول احتمالاً اغلب قابلیت‌های ویژه اپل واچ نظیر حلقه‌های اکتیویتی و ردیابی فعالیت‌های ورزشی را خواهد داشت. این تصاویر که توسط وب سایت 9to5mac منتشر شده‌اند، نشان دهنده ظاهر احتمالی این دستبندهای هوشمند است که امکاناتی ویژه را به کاربران ارائه می‌دهد.

در صورتی که اپل تصمیم به تولید این دستبندهای هوشمند داشته باشد، نهایتاً تا سال 2021 میلادی آن‌ها را آماده عرضه به بازار می‌کند.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2023 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت