لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

عواقب مربوط به کاهش سرعت آیفون‌ها همچنان ادامه دارد

عواقب مربوط به کاهش سرعت آیفون‌ها همچنان ادامه دارد

نزدیک به یک ماه است که موج اخبار در مورد کاهش سرعت آیفون‌ها فروکش کرده است با این حال به نظر می‌رسد که هنوز اپل با چالش‌های مربوط به آن دست و پنجه نرم می‌کند.

بر همین اساس، در دادگستری ایالت‌های مختلف آمریکا 59 پرونده شکایت علیه اپل باز شده است و وکلای این کمپانی باید برای هر یک از آن‌ها و همچنین دفاع از اپل به دادگاه بروند.

اپل در حال حاضر با 59 پرونده قانونی مربوط به این مسئله مواجه شده است که در 16 منطقه از آمریکا مورد بررسی قرار گرفته است. علاوه بر این، در شش کشور دیگر جهان نیز پرونده‌های شکایت مشابه علیه آیفون گشوده شده است که طی آن این شرکت برای ادامه فعالیت خود در این کشورها بایددر دادگاه از خود دفاع کند.

کاهش عمدی سرعت آیفون‌ها به طور کل دردسرهای زیادی را برای اپل ایجاد کرده است و بسیاری از افراد و حقوقدان‌ها و همچنین شرکت‌های رقیب، اپل را به تجارت غیرمنصفانه و کلاه برداری و سو استفاده از اعتماد کاربران برای نصب آپدیت‌های جدید متهم کرده‌اند. به همین دلیل، برخی از وکلا و حقوق دان‌ها در تلاش‌اند تا فعالیت اپل را در برخی از کشورهای اروپایی و آمریکای جنوبی کاهش دهند.

شرکت اپل برای جبران خسارت‌های مربوط به این مسئله در ابتدا از کاربران به صورت رسمی عذر خواهی کرد و قیمت خدمات تعویض باتری آیفون‌ها را به 29 دلار کاهش داد. علاوه بر این، در iOS 11.3 توسعه داده شده برای کاربران، اپل امکان انتخاب میان مصرف از پردازنده و حفاظت از باتری را به کاربران ارائه داد و اعلام کرد که در آینده‌ای نزدیک تلاش دارد تا با تولید باتری‌های با کیفیت‌تر، از بروز چنین مشکلاتی بکاهد.

اما حتی با وجود تمامی تمهیدات اخلاقی و فنی اپل، همچنان این شرکت باید به صورت قانونی در مورد اقدام به کاهش سرعت پردازش آیفون‌ها پاسخگو باشد. 

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2022 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت