لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

نسخه جدید GarageBand با صداهای آماده جدید عرضه شد

نسخه جدید GarageBand با صداهای آماده جدید عرضه شد

شرکت اپل به تازگی اعلام کرده که نسخه جدید نرم افزار GarageBand را با صداهای آماده جدید در اختیار کاربران قرار داده است. این صداهای جدید بخش‌های از افکت موسیقی‌هایی است که شرکت اپل طی همکاری با هنرمندان امکان استفاده از آن‌ها را فراهم کرده است.

اپلیکیشن GarageBand برای آیفون و آیپد عرضه شده و می‌تواند به این صداهای جدید از خوانندگان و هنرمندان معروف استفاده کند. این هنرمندان شامل Boys Noize، Mark Lettieri، Oak Felder، Soulection، Take A Daytrip، Tom Misch و TRAKGIRLهستند. البته هنرمندانی دیگر نظیر Dua Lipa و Lady Gaga نیز در این مجموعه کارهای ویژه‌ای را آماده کرده‌اند و امکان استفاده از موسیقی‌های آن‌ها نیز فراهم شده است.

گفتنی است که GarageBand در تلاش است تا با همکاری هنرمندان ویژه امکاناتی ویژه را برای کاربران ایجاد کند. این قابلیت‌ها به کاربران اجازه استفاده و بهینه‌سازی ویژه را فراهم می‌آورد تا محتوایی مناسب و کاربردی‌تر ساخته شوند.

گفتنی است که این قابلیت‌های جدید برای نسخه آیفون و آیپد ارائه شده و کاربران نسخه مک امکان دسترسی به این محتویات را ندارند. البته شرکت اپل برای دسترسی به این اپلیکیشن در آیفون و آیپد علاوه بر ارائه محتوای ویژه امکان دسترسی به موسیقی‌های جدیدتر و کلاس‌های آموزشی مربوط به استفاده از آن را نیز فراهم آورده است تا کاربران به بهترین شکل ممکن امکان دسترسی به موسیقی‌های مورد نظر خود را داشته باشند. برای دسترسی به این قابلیت‌ها ویژه GarageBand 2.3.11 را روی دستگاه‌های خود از طریق اپ استور دانلود و نصب کنند. این نسخه جدید به صورت عمومی در اختیار تمامی کاربران آی او اس و آیپد او اس قرار گرفته است و کاربران می‌توانند آن را به صورت مستقیم از اپ استور دریافت کنند.

گفتنی است که این اپلیکیشن به صورت اختصاصی برای دستگاه‌های شرکت اپل تولید شده و امکان دسترسی به آن از طریق لینک مستقیم در اپ استور قابل دریافت است.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2023 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت