لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

در اینترنت بگردید ولی ردی به جا نگذارید !

در اینترنت بگردید ولی ردی به جا نگذارید !

حفظ حریم شخصی همواره از دغدغه هایی بوده که بعد از فراگیر شدن اینترنت و استفاده عمومی از آن مورد توجه اکثر تولید کنندگان نرم افزار و همچنین عرضه کنندگان سیستم های عامل از جمله شرکت های بزرگی چون مایکروسافت و اپل قرار گرفته است و آنها در نسخه های متعدد از تولیدات خود این موضوع را در نظر گرفته و بهبود هایی در این زمینه انجام داده‌اند ؛ یکی از اقداماتی که شرکت اپل در سیستم عامل های خود یعنی مکینتاش و آی او اس انجام داده قرار دادن قابلیتی در مرورگر سافاری است که گشت و گذار شما را در اینترنت تا حدی زیادی ایمن تر و شخصی تر میکند.

فرض کنید در شبکه جهانی اینترنت به دنبال کشف موضوعی هستید که نمیخواهید دیگران از آن مطلع شوند و یا دوست ندارید تا سایر افرادی که از مک بوک شما استفاده میکنند از وب‌سایت‌هایی که مشاهده کرده اید آگاهی یابند و یا اینکه در اینترنت قصد اقدام به خرید آنلاین دارید  و از به خطر افتادن اطلاعات کارت اعتباری خود میترسید ( هر چند درچند سال اخیر در این باره اقدامات بسیار خوبی صورت گرفته است ) ؛ خب همه‌ی این دغدغه ها با استفاده از Private Browsing سافاری قابل حل است ؛ در صورتی که از این قابلیت استفاده کنید هیچ چیزی از سوابق کاری شما در مدتی که به صورت Private در سافاری مشغول چرخیدن در اینترنت بوده اید ثبت نمیشود.

آموزش استفاده از ویژگی Private در مرورگر سافاری :

همانطور که در بالا گفته شده استفاده از این قابلیت باعث میشود حتی افرادی که به صورت مشترک از مک بوک و یا آیفون شما استفاده میکنند نتوانند به سابقه‌ی فعالیت شما و سایت های بازدید شده توسط شما دسترسی پیدا کنند.

 

استفاده از Private در سافاری بر روی سیستم عامل مکینتاش :

مرورگر سافاری را در مکینتاش اجرا کنید سپس از منوهای موجود File را انتخاب کرده و بر روی New Private Window کلیک کنید ؛ خواهید دید که یک پنجره جدید با زمینه‌ی تیره برای شما به نمایش درمی‌آید که میتوانید با خیال راحت به گشت و گذار در اینترنت بپردازید.

 

استفاده از Private در سافاری بر روی آیفون :

مرورگر سافاری را اجرا کنید سپس از پایین صفحه آین Pages ( دو مربع تو در تو ) را انتخاب کنید ؛ در صفحه نمایش داده شده بر روی Private تپ کنید تا وارد Private Browsing Mode شوید ؛ اکنون با خیال آسوده به وبگردی مشغول شوید.

 

 

 

با NIC همراه باشید

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2022 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت