لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

دانلود تمامی سری والپیپرهای اپل از ابتدا تا به امروز

دانلود تمامی سری والپیپرهای اپل از ابتدا تا به امروز

اپل همیشه به طراحی محصولاتش اهمیت ویژه‌ای می‌دهد این مسئله به طراحی نرم افزاری و سخت افزاری آیفون‌ها، آیپدها و همچنین طراحی سیستم عامل‌های مک او اس، آی او اس، واچ او اس و همچنین تی وی او اس نیز تعمیم داده می‌شود.

در این میان، یکی از زیباترین و در عین حال محبوب‌ترین خصوصیت‌های تمامی سیستم عامل‌های اپل، والپیپرهای آن‌ها است. اپل حتی در انتخاب والپیپرهای پیش‌فرض محصولات اپل دقت و سلیقه بسیاری را به خرج می‌دهد. در این میان اپل نزدیک به 30 سال است که در زمینه تولید کامپیوترهای مک فعالیت می‌کند. در عین حال، این کمپانی بیش از یک دهه است که در زمینه توسعه آی او اس نیز فعالیت می‌کند که برای آن‌ها نیز والپیپرهای ویژه‌ای تولید شده است.

در این میان، یک دانش آموزش 18 ساله به نام Evgenii Bogun از مسکو به تازگی دو آلبوم تصویر را از طریق Google Photos منتشر کرده است و طی آن تمامی والپیپرهایی که اپل به صورت پیش فرض روی دستگاه‌های خود ارائه داده است را در آن قرار داده است. کاربران می‌توانند با مراجعه به این دو آلبوم تمامی والپیپرهایی که شرکت اپل در تولید محصولات خود ارائه داده است را بگیرند.

دانلود تمام والپیپرهای اپل برای آی او اس

جالب اینجا است که برای استفاده از این والپیپرها لزوماً نیازی به داشتن دستگاه‌های تولید شده توسط اپل نیست و می‌توانند از آن‌ها را روی تمامی دستگاه‌های خود و از جمله آن‌ها دستگاه‌های ویندوزی و مبتنی بر اندروید تنظیم کنند.

دانلود تمام والپیپرهای اپل برای مک او اس

مسئله‌ای که باعث می‌شود تا این آرشیو جذابیت بیشتری داشته باشد، این است که تمامی والپیپرهای تولید شده توسط شرکت اپل در آن‌ها آمده است و کاربران می‌توانند آن را به راحتی در دستگاه خود دانلود کرده و سپس آن‌ها را روی دستگاه تنظیم کنند. علاوه بر این، از آنجایی که این والپیپرهای اپل در Google Photos ارائه شده است، کاربران می‌توانند آن را در حساب ابری Google Drive خود نیز ذخیره کنند.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2022 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت