لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

مک بوک ایر ۲۰۲۲ با بیشترین تغییر در طراحی تولید می‌شود

مک بوک ایر ۲۰۲۲ با بیشترین تغییر در طراحی تولید می‌شود

شرکت اپل در سال ۲۰۲۱ میلادی مدل جدید و بهبود یافته‌ای از مک بوک ایر را آماده عرضه نکرد. در این میان، شایعات حاکی از آن است که مک بوک ایر ۲۰۲۲ قرار است با بیشترین تغییر در طراحی این سری از محصولات از زمان رونمایی اولیه، آماده عرضه به بازار شود.

بر اساس گزارش جدید مارک گورمن در بخش Power On خبرگزاری بلومبرگ، شرکت اپل تصمیم دارد تا مک بوک ایر ۲۰۲۲ را با بیشترین تغییر در طراحی آماده توسعه و عرضه به بازار کند. گورمن بر این باور است که شرکت اپل تا پایان سال ۲۰۲۱ میلادی این محصولات را آماده عرضه نمی‌کند، بلکه تصمیم دارد تا در سال ۲۰۲۲ میلادی تغییراتی کلی در این محصولات اعمال کند و  مک بوک جدید قرار است مجموعه‌ای از تغییرات کلی را در خود داشته باشد.

مارک گورمن همچنین بر این باور است که مک بوک ایر جدید با تراشه M2 آماده عرضه می‌شود و در حال حاضر بین شش تا هشت ماه با معرفی و عرضه آن فاصله داریم. این موضوع به معنای آن است که در بهترین حالت مک بوک ایر ۲۰۲۲ در ماه‌های پایانی نیمه اول سال جاری میلادی آماده عرضه به بازار می‌شود. از طرف دیگر شرکت اپل در تلاش است تا آیمک ۲۴ اینچی را آماده عرضه به بازار کند. در مجموع گرومن ادعا می‌کند که تا پایان نیمه اول سال ۲۰۲۲ میلادی باید شاهد رونمایی از آیفون اس ای جدید همراه با مک مینی و مک بوک ایر ۲۰۲۲ و آیمک ۲۴ اینچی بود.

شرکت اپل با این حال به تازگی از مک بوک پرو ۲۰۲۱ با سایز ۱۴ و ۱۶ اینچ رونمایی کرده است و به همین دلیل اقدامی برای رونمایی از این محصولات تا شش ماه آینده نخواهد کرد. با توجه به این موضوع مک بوک پرو جدیدتر پس از رونمایی از آیفون‌های ۲۰۲۲ که احتمالا با عنوان آیفون ۱۴ شناخته می‌شوند آماده عرضه به بازار خواهند شد.

شرکت اپل در حال حاضر ‌آخرین رویداد خود در سال ۲۰۲۱ میلادی را برگزار کرده و بعید است تا پایان این سال محصول جدیدی را رونمایی کند.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/magapplenic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420