لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

هندزفری آیفون ۱۳ برای کاربران فرانسوی در جعبه عرضه می‌شود

هندزفری آیفون ۱۳ برای کاربران فرانسوی در جعبه عرضه می‌شود

شرکت اپل از سال گذشته تصمیم به حذف اکسسوری‌ها از بسته‌بندی آیفون گرفته است، اما هنوز کاربران فرانسوی هندزفری آیفون ۱۳ را در بسته‌بندی عرضه می‌شود.

تمام مدل‌های آیفون ۱۳ در فرانسه به دلیل قوانین این کشور دارای هندزفری در بسته بندی هستند. استدلال قانون‌گذاران این کشور بر این اساس است که هندزفری و استفاده از آن به افراد زیر سن قانونی و مشخصا جوان‌تر از ۱۴ سال امکان محافظت در برابر پرتوهای الکترومغناطیسی را می‌دهد. قانون‌گذاران فرانسه بر این باور هستند که استفاده مداوم از تلفن‌ همراه آن هم در کنار گوش در حین مکالمه ممکن است به دلیل افزایش امواج رادیومغناطیسی به افراد صدمه بزند. بر این اساس تمام شرکت‌های تولید‌کننده تلفن‌های هوشمند باید هندزفری سیمی را در بسته‌بندی محصولات خود ارائه دهند.

وب‌سایت رسمی اپل در کشور فرانسه نیز این موضوع را تایید کرده که هندزفری آیفون ۱۳ در بسته‌بندی آماده عرضه شده است. گفتنی است که فرانسه تنها کشوری بود در سال ۲۰۲۰ میلادی نیز اپل را مجبور به عرضه هندزفری در بسته بندی آیفون ۱۲ کرده بود.

اپل از اکتبر سال ۲۰۲۰ فرایند عرضه هندزفری و آداپتور شارژر را در تمامی تلفن‌های هوشمند خود متوقف کرد. اپل تمامی این محصولات را به صورت جداگانه و از طریق اپل استورهای رسمی و از طریق وب‌سایت رسمی خود به فروش می‌رساند.

استدلال اپل در آن زمان کمک به حفظ محیط زیست و توقف تولید محصولات اضافه‌ای بود که کاربران ممکن است به آن نیاز نداشته باشند.

اما تحلیلگران بر این باور هستند که اپل با مقاصد تجاری و با توجه به تلاش برای کاهش هزینه‌ها و عدم افزایش قیمت نهایی آیفون‌های جدید این محصولات را از بسته بندی خود حذف کرده است. کما اینکه حذف این محصولات از بسته بندی باعث کاهش قیمت آیفون‌ها نشده است.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2023 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت