لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

آیا شایعه اینترنت ماهواره ای آیفون ۱۳ حقیقت دارد؟

آیا شایعه اینترنت ماهواره ای آیفون ۱۳ حقیقت دارد؟

گزارش‌های جدید منتشر شده حاکی از آن است که شرکت اپل تصمیم دارد تا در جریان کنفرانس آتی خود از فناوری LEO یا اینترنت ماهواره ای آیفون ۱۳ رونمایی کند.

مینگ چی کو تحلیلگر سرشناس محصولات اپل در گزارش جدید خود ادعا کرده که شرکت اپل تصمیم دارد تا فناوری اینترنت ماهواره ای آیفون ۱۳ را به عنوان جایگزینی برای شبکه 4G و 5G رونمایی و آماده عرضه کند. این فناوری با عنوان LEO که مخفف عبارت Low earth orbit (به معنای: چرخش کوتاه به دور زمین) است شناخته شده و قرار است به زودی در آیفون‌های جدید مورد استفاده قرار گیرد.

در گزارشی که مینگ چی کو اخیرا به سرمایه‌داران شرکت اپل و برخی از خبرگزاری‌های فعال در حوزه محصولات اپل ارائه داده، مشخص شده که شرکت اپل تصمیم دارد تا این فناوری را در آیفون ۱۳ آماده عرضه کند و زمان مناسب برای ارائه آن به کاربران را متناسب دیده است.

بر اساس این گزارش شرکت اپل برای ارائه قابلیت اینترنت ماهواره ای آیفون ۱۳ با شرکت کوالکام همکاری کرده است و از تراشه‌های X60 این شرکت برای ارتباط ماهواره‌ای استفاده کرده است. این تراشه البته به سفارش اپل شخصی‌سازی شده است و قرار است به صورت ویژه در آیفون ۱۳ مورد استفاده قرار گیرد.

گسترش اینترنت استارلینک و سرویس‌های مشابه آن ممکن است یکی از دلایلی باشد که شرکت اپل را به ارائه اینترنت ماهواره ای در تلفن‌های هوشمند خود ترغیب کرده است. اما به نظر میرسد که هنوز بسیاری از شرکت‌ها در سراسر جهان این فناوری را مورد استفاده قرار نداده‌اند و شرکت اپل اولین کمپانی فعال در حوزه عرضه اینترنت ماهواره‌ای آن هم به صورت گسترده در تلفن‌های هوشمند امروزی است.

مینگ چی کو اعلام کرده که البته این فناوری در کنار mmwave 5G آماده عرضه به آیفون جدید می‌شود و اینترنت ماهواره ای آیفون ۱۳ برگ برنده اپل در بازار جهانی این محصولات است.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/magapplenic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373