لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

اپل واچ ۲ چه زمانی ارائه خواهد شد ؟

اپل واچ ۲ چه زمانی ارائه خواهد شد ؟
گمانه زنی های زیادی برای ارائه اپل واچ ۲ به همراه سیم کارت میشود . این حدس و گمان ها در زمان کنفرانس ۲۱ آپریل ۲۰۱۶ به اوج خود رسید و همه منتظر ارائه اپل واچ ۲ بودند . اما در آن کنفرانس خبری از اپل واچ ۲ نشد . حال گمانه زنی ها و پیش بینی ها مجددا خبر از ارائه اپل واچ ۲ همزمان با آیفون ۷ میدهد . همه منتظر ارائه این ماژول پوشیدنی محبوب در اوایل پاییز هستند . 
اطلاعات ارائه شده از سمت دیجی تایمز خبر از ارائه قطعات تولیدی توسط تولیدکنندگان تا آخر تابستان میدهد . معمولا اپل برای تولید یک محصول جدید ، یک بازه ۳ ماهه را برای دریافت قطعات قرار میدهد و تولید کنندگان موظف هستند تا قطعات تولیدی محصول جدید را ارائه کنند . این بازه زمانی برای اپل واچ ۲ سه ماهه تابستان سال ۲۰۱۶ تعیین شده است . 
با توجه به اخبار منتشر شده در گذشته باید منتظر ارائه اپل واچ ۲ با اینترنت همراه باشیم تا این گجت پوشیدنی هم به عنوان یک ماژول مستقل عمل کند . فعلا بسیاری از کاربردهای اپل واچ فقط  در زمانی در دسترس میباشد که آیفون نیز در کنار آن باشد و با پشتیبانی اپل واچ از سیم کارت ، این وابستگی رفع خواهد شد و کابران به راحتی میتوانند از این ماژول دوست داشتنی نهایت استفاده را ببرند . 
با توجه به مشکلات زیادی که برای اپل در ارائه اپل واچ به وجود آمد ، اینبار اپل دریافت قطعات داخلی را بسیار سختگیرانه کرده است و منوط به گذشتن از تست های زیادی کرده است . 

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2022 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت