لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

محصول ترکیبی هوم پاد و اپل تی وی به زودی عرضه می‌شود؟

محصول ترکیبی هوم پاد و اپل تی وی به زودی عرضه می‌شود؟

بنابر گزارش‌های منتشر شده از مارک گورمن از خبرگزاری بلومبرگ، اپل در تلاش برای ایجاد دستگاه جدیدی همراه با ترکیب هوم پاد و اپل تی وی در دست توسعه است.

مارک گورمن در گزارش اخیر خود بار دیگر نیز تکرار کرده که دستگاه جدید مجهز به صفحه نمایش داخلی و یک دوربین برای تماس‌های فیس تایم خواهد بود.

اپل برای توسعه لوازم جانبی خانگی و صوتی دست به خلق این ابتکار زده و کار خود را با توسعه اولیه اسپیکر هوم پاد مجهز به نمایشگر داخلی و خلق دستگاهی با قابلیت‌های هوم پاد و یک دوربین فیس تایم و اپل تی وی آغاز کرده است.

به نظر می‌رسد رقابت برای اسپیکرهای دارای صفحه نمایش در حال افزایش است و به همین دلیل نیز سال گذشته اپل اسپیکرهای هوم پاد مینی و ماه گذشته آپدیت ست‌تاپ‌باکس اپل تی وی را عرضه کرد.

این گزارش همچنین نشان می‌دهد که انتشار آپدیت نسبتا کوچک اپل تی وی 4K که ماه گذشته اعلام شده بود، دستگاه ترکیبی جدید هوم پاد پیشرفت قابل ملاحظه‌ای در خط تولید اپل تی وی ارائه می‌کند.

گورمن در گذشته درباره پیش بینی ایجاد یک ویژگی برای اسپیکر رده بالای هوم پاد توضیحاتی ارائه داده بود که احتمالا شامل یک آیپد متصل به بازوی رباتیک خواهد بود که می‌تواند کاربران را در اطراف اتاق ردیابی و دنبال کند.

اپل قصد داشت هوم پاد جدید را در سال 2022 به عنوان جایگزین هوم پاد معرفی شده در 2017 عرضه کند ولی با توقف تولید هوم پاد بزرگتر، برنامه ساخت نسل دوم آن نیز بی‌پایان باقی ماند. در عوض اپل اکنون بر تولید محصول ترکیبی از هوم پاد و اپل تی وی متمرکز است.

لازم به ذکر است که اپل در ماه مارس اعلام کرده بود که در حال کار روی اسپیکر دارای نمایشگر است که از ترکیب آیپد و هوم پاد ساخته می‌شود.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2023 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت