لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

اقدام زیرکانه اپل برای تائید شایعات مربوط به تولید هدست واقعیت افزوده

اقدام زیرکانه اپل برای تائید شایعات مربوط به تولید هدست واقعیت افزوده

بر اساس شایعاتی که از ماه گذشته منتشر شده بود، شرکت اپل در تلاش است تا در آینده نزدیک، یک هدست واقعیت افزوده باکیفیت 8K را تولید و عرضه کند.

باوجود اینکه این شایعه تا به امروز از طرف منابع رسمی اپل تائید نشده است، این شرکت در یک اقدام زیرکانه نشانه‌ای جالب توجه از آن را به دنیا نشان داد. این کمپانی برای برگزاری رویداد Display Week تعداد قابل توجهی از کارکنان خود را برای شرکت در آن فرستاده بود.

رویداد Display Week برای بررسی و معرفی فناوری‌های مربوط به نمایشگرهای به کار رفته در محصولات مختلف برگزار می‌شود. در این رویداد متخصصین فنی درزمینهٔ تولید محصولات نیازمند به نمایشگرها، شرکت می‌کنند و از طریق آن جدیدترین اطلاعات مربوط به فناوری‌های خود را با یکدیگر به اشتراک می‌گذارند. در این میان، یکی از مهم‌ترین محصولاتی که مدتی است به موضوع اصلی رویداد Display Week تبدیل شده، بحث تولید دستگاه‌های مبتنی بر واقعیت مجازی و واقعیت افزوده است.

در جریان این رویداد، معمولاً شرکت‌های مختلف تعداد از کارکنان و متخصصین خود را دعوت می‌کنند تا اطلاعاتی خاص از فناوری‌های در دست توسعه خود را با دیگر افراد فعال در این زمینه به اشتراک بگذارند. در این رویداد شرکت گوگل 40 نفر، شرکت آمازون 25 و شرکت Oculus 23 نفر از کارکنان خود را فرستاده بود. این در حالی است که اپل در جریان این مراسم 369 نفر از متخصصین خود را فراخوانده بود.

اقدام اپل برای فراخوانی تعداد قابل توجهی از متخصصین فعال درزمینهٔ تولید نمایشگرها، می‌تواند نشانه‌ای از تلاش اپل برای تولید هدست‌های واقعیت افزوده باشد. از زمان تولید آیفون ایکس و شروع همکاری اپل با شرکت سامسونگ بر سر تولید انبوه پنل اولد این تلفن هوشمند، همواره این دیدگاه را در ذهن تحلیلگران به وجود آورده که کوپرتینونشین‌ها درزمینهٔ فناوری‌های لازم برای تولید نمایشگرهای باکیفیت، ضعیف‌تر از دیگر کمپانی‌ها هستند.

اما حالا فراخوانی 369 پرسنل متخصص در این زمینه توسط اپل و ارائه اطلاعاتی درزمینهٔ تولید نمایشگرهای لازم برای هدست‌های واقعیت افزوده، نشان می‌دهد که این کمپانی درزمینهٔ تولید محصولات مبتنی بر فناوری‌های یاد شده، قدرتمند است و می‌تواند در آینده نزدیک، هدست واقعیت افزوده و پنل‌های نمایشگر مناسب برای آیفون‌ها را به صورت خودکفا تولید و به بازار عرضه کند. 

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2021 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت