لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

اطلاعات آنریل انجین 5 منتشر شد

اطلاعات آنریل انجین 5 منتشر شد

اپیک گیمز شرکت توسعه بازی‌های ویدیویی اطلاعات توسعه نسل بعدی موتور بازی آنریل انجین 5 را امروز رونمایی کرد.

عرضه آنریل انجین جدید نقطه عطف مهمی در ایجاد نسل جدید بازی‌ها محسوب می‌شود که با ارائه آنریل انجین 5 شاهد این تغییرات خواهیم بود.

اپیک گیمز به عنوان توسعه دهنده آنریل انجین اعلام کرده بود که به زودی از ابزارهای توسعه موتور گرافیکی جدیدی رونمایی خواهد کرد.

اپیک در توییتر گفته بود که در تاریخ چهارشنبه 26 مه با پخش برنامه زنده آنریل انجین جدید خود را برای توسعه دهندگان معرفی و رونمایی می‌کند و امکان توسعه بازی‌ها را در آینده نزدیک نوید می‌دهد.

لازم به ذکر است سال گذشته چند ماه قبل از عرضه PS5، توسعه و ساخت آنریل انجین 5 فاش شد و اپیک در همین راستا توضیح داد که هدفش از ارائه موتور جدید، دستیابی به فوتورئالیسم با ایجاد Movie CG و زندگی واقعی است.

در آنریل انجین 5 دو هسته اضافه با عنوان Nanite و Lumen وجود دارد. Nanite متمرکز بر هندسه مجازی است که اساسا بودجه منابع نزدیک به بی نهایت را به توسعه دهندگان ارائه می‌دهد. همچنین Lumen یک فناوری با هدف ایجاد تحولی در نور بازی‌های ویدیویی است.

تعداد کمی از توسعه دهندگان به طور فعالانه‌ای با استفاده از آنریل انجین 5 روی توسعه بازی‌ها کار می‌کنند. یکی از این استودیوها «Gears studio The Coalition» است که با استفاده این موتور روی پروژه‌های چندگانه کار می‌کند.

inXile استودیوی توسعه دهنده مجموعه بازی‌های Wasteland و Senua’s Saga: Hellblade 2 که بازی ویدیویی از نوع خیال پردازانه و به سبک اکشن ماجراجویی است از آنریل انجین 5 استفاده خواهند کرد.

احتمال دارد درآینده شاهد ارائه آنریل تورنمنت جدید باشیم، قابل ذکر است که سری آنریل تورنمنت از محبوبترین بازی‌های آنلاین زمان خود بوده که همواره توجه بسیاری از گیمرها را به خود جلب کرده است.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2022 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت