لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

اپل هزینه خدمات تعویض باتری برخی از کاربران را پس می‌دهد

اپل هزینه خدمات تعویض باتری برخی از کاربران را پس می‌دهد

 شرکت اپل امروز به صورت رسمی اعلام کرد که هزینه خدمات تعویض باتری برخی از کاربران آیفون‌ها را پس می‌دهد.

اپل اعلام کرده که کاربران آیفون 6 که در بازه زمانی اول ژانویه 2017 تا 28 دسامبر 2017 اقدام به دریافت خدمات تعویض باتری کرده‌اند، می‌توانند بخشی از هزینه این خدمات را پس بگیرند. مبلغ پس داده شده 50 دلار بوده و اپل تنها در صورتی که کاربران خدمات خود را از مراکز رسمی این کمپانی دریافت کرده باشند، پس خواهد داد.

علت اصلی اقدام جدید اپل برای پس دادن بخشی از هزینه خدمات تعویض آیفون، به مسائل قانونی مربوط به کاهش سرعت آیفون‌ها باز می‌گردد. در ماه‌های ابتدایی سال 2018، پرونده‌های قانونی متعددی علیه اپل به خاطر کاهش عمدی سرعت آیفون‌ها تنظیم شد. اپل در آن زمان، اعلام کرد که این مسئله به دلیل مشکلات مربوط به باتری این تلفن‌های هوشمند می‌شود و این شرکت قیمت ارائه خدمات تعویض باتری را به 29 دلار کاهش داد.

در این میان، بسیاری از کاربران آیفون 6 که زودتر از دیگر کاربران با مشکل کاهش سرعت آیفون‌هامواجه شده بودند، از سال گذشته اقدام به تعویض باتری دستگاه خود کرده بودند. همین مسئله باعث شده بود تا این افراد از سال گذشته اقدام به دریافت خدمات تعویض باتری کنند. اما حالا اپل تصمیم گرفته تا با پس دادن 50 دلار، هزینه دریافتی از کاربران آیفون 6 برای تعویض باتری را به 29 دلار کاهش دهد.

گفتنی است که اپل همچنان با پرونده‌های قانونی به خاطر مشکلات مربوط به عدم کارکرد صحیح آیفون‌ها در گیر است و این کمپانی تصمیم دارد تا با ارائه خدمات ویژه برای بار دیگر حسن نیت خود را به کاربران و مشتریان نشان دهد. اپل همچنین از زمان توسعه و عرضه آی او اس 11.3، قابلیت کنترل بازدهی دستگاه و تنظیم آن بر اساس باتری را نیز به کاربران ارائه داده است که پس از آن بسیاری از حواشی مربوط به‌سرعت آیفون‌ها کاهش پیدا کرد.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2021 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت