لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

اپل واچ سری 3 بازار ساعت‌های هوشمند متصل به شبکه را تصاحب کرد

اپل واچ سری 3 بازار ساعت‌های هوشمند متصل به شبکه را تصاحب کرد

بر اساس نتایج گزارش تحقیقاتی که اخیراً منتشر شده، اپل واچ سری 3 توانسته نبض بازار ساعت‌های هوشمند متصل به شبکه را در اختیار خود گرفته است.

نتایج تحقیقات اخیر شرکت Canalys نشان داده است که کمپانی اپل با تولید اپل واچ سری 3 توانسته موفقیت بسیار مهمی در بازار ساعت‌های هوشمند متصل به شبکه پیدا کند و بر اساس آن، 59 درصد از بازار جهانی این محصولات را در اختیار خود گرفته است. ساعت‌های هوشمند متصل به شبکه همراه چند سالی است که همراه با تلفن‌های هوشمند در بازار جهانی به فروش می‌رسند؛ این در حالی است که اپل با چند سال تاخیر و مشخصا در جریان کنفرانس دوازدهم سپتامبر 2017 از این محصول رونمایی کرد.

بر همین اساس، اپل در طول نه ماه گذشته نسبت به بسیاری از شرکت‌های مشابه که چندین سال است در بازار فعالیت می‌کنند، موفق‌تر عمل کرده است.بسیاری از رقبای نسخه سلولار اپل واچ سری 3 در حال حاضر مبتنی بر Wear OS توسعه داده شده توسط گوگل کار می‌کنند. Wear OS در حال حاضر روی بسیاری از ساعت‌های هوشمند تعبیه شده، با این حال این سیستم عامل کاربری موفقیت آمیزی نسبت به اپل واچ نداشته است.

ساعت‌های هوشمندی نظیر Huawei Watch 2، LG Watch Sport و LG Watch Urbane با استفاده از Wear OS که تا پیش از این با عنوان Android Wear منتشر می‌شد، به شبکه همراه متصل می‌شوند. اما کاربری این ساعت‌های هوشمند نسبت به اپل واچ سری 3 بسیار پایین است و به همین دلیل، بسیاری از کاربران تمایل به استفاده از آن‌ها ندارند.

اپل تا پیش از این نیز با تولید سری‌های دیگر ساعت هوشمند خود با عنوان اپل واچ، توانسته بود موفقیت‌های بسیار زیادی در بازار کسب کند. مسائلی نظیر طراحی منحصر به فرد بدنه، ظاهر بسیار لوکس، کاربری منحصر به فرد و همچنین سیستم عامل قدرتمند، باعث شده تا اپل واچ‌ها در مقایسه با دیگر ساعت‌های هوشمند متمایزتر باشند. 

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2022 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت