لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

بازی سریع و خشمگین برای ایکس باکس، پلی استیشن و کامپیوتر عرضه می‌شود

بازی سریع و خشمگین برای ایکس باکس، پلی استیشن و کامپیوتر عرضه می‌شود

 گزارش‌های اخیر حاکی از آن است که بازی سریع و خشمگین قرار است در سال آینده میلادی آماده عرضه به کاربران کنسول‌های بازی ایکس باکس، پلی استیشن و کامپیوترهای شخصی شود.

در حاشیه مراسم Game Awards میشل رودریگز و وین دیزل دو بازیگر قسمت‌های جدید سری فیلم‌های سریع و خشمگین حضور پیدا کردند و اعلام کردند که قرار است در آینده نزدیک یک عنوان بازی ویدیویی بر اساس این مجموعه فیلم‌ها آماده توسعه و عرضه شود.

بازی سریع و خشمگین قرار است در کنسول‌های امروزی مایکروسافت و سونی، یعنی ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 قابل اجرا باشد و کاربران لزوماً نیازی به در اختیار داشتن نسل جدید کنسول‌های بازی عرضه شده در سال 2020 نظیر پلی استیشن 5 یا ایکس باکس سری ایکس نخواهند داشت.

گفتنی است که در حاشیه مراسم Game Awards هیچ جزئیاتی در مورد گیم پلی و مشخصه‌های دیگر این بازی به دست نیامده است و باید منتظر انتشار خبرهای دیگر در آینده بود. تریلر این بازی که به تازگی منتشر شده نشان دهنده آن است که این بازی با عنوان Fast & Furious Crossroads قرار است در ماه می 2020 آماده عرضه به کاربران شود.

این بازی در حال حاضر در مرحله توسعه قرار دارد و قرار است در سال 2020 در کنار عناوین دیگری که بر اساس فیلم‌های سینمایی ساخته شده‌اند، آماده عرضه به کاربران شود. بر این اساس مشخص شده است که شرکت‌های تولید کننده بازی اخیراً تمایل بیشتری به توسعه و ساخت بازی‌ها بر اساس فیلم‌های سینمایی پیدا کرده‌اند. مجموعه بازی‌های سال آینده، جان ویک، مردگان متحرک و سریع و خشمگین از جمله فیلم‌هایی هستند که در سال 2020 قرار است بر اساس آن‌ها بازی‌های ویدیویی آماده ساخت و عرضه شود. 

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2023 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت