لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

اپل قیمت کابل USB-C به لایتنینگ را کاهش داد

اپل قیمت کابل USB-C به لایتنینگ را کاهش داد

 شرکت اپل از امروز قیمت کابل تبدیل USB-C به لایتنینگ را 6 دلار کاهش داد و حالا این اکسسوری با قیمت 19 دلار به فروش خواهد رسید.

تا پیش از این، اپل کابل تبدیل USB-C به لایتنینگ را با قیمت 25 دلار در اپل استورهای رسمی و وب سایت فروشگاه آنلاین خود میفروخت. اما حالا این شرکت به طور ناگهانی تصمیم به کاهش قیمت آن به 19 دلار گرفته است. گفتنی است که کابل تبدیل USB-A به لایتنینگ که در بسته بندی آیفون‌ها نیز وجود دارد با قیمت 19 دلار به فروش می‌رسید و حالا اپل در اقدام جدید خود قیمت این دو کابل را برابر کرده است و کاربران برای خرید کابل تبدیل پیشرفته‌تر، نیازی به پرداخت هزینه بیشتر ندارند.

کابل USB-C به لایتنینگ یکی از مهم‌ترین اکسسوری‌های لازم برای استفاده از قابلیت فست شارژ آیفون‌ها است. کاربران آیفون‌های 8، 8 پلاس و آیفون ایکس می‌توانند با استفاده از این کابل تبدیل و آداپتور 18 واتی، تلفن هوشمند خود را سریع‌تر شارژ کنند.

تا پیش از این، برخی از شایعات ادعا می‌کردند که اپل قصد دارد تا آیفون‌های 2018 را به همراه آداپتورهای فست شارژ و کابل تبدیل USB-C به لایتنینگ به فروش برساند. این شایعه تا پیش از این دو بار از منابع خیر متفاوت تائید شده است و حالا اقدام اخیر اپل برای برابر کردن قیمت کابل تبدیل USB-C به لایتنینگ و USB-A به لایتنینگ نشان داده است که به طور حتم آداپتورهای فست شارژ را در بسته بندی آیفون‌های 2018 قرار خواهد گرفت.

اپل در سال آیفون‌های 2017 قابلیت پشتیبانی از سیستم شارژ سریع را به تلفن‌های هوشمند خود آورد. اما کاربران برای بهره‌مندی از این قابلیت باید شارژرهای مناسب را به صورت جداگانه تهیه می‌کردند. اما حالا کاربران آیفون‌های 2018 بدون تهیه هیچ لوازم جانبی دیگر، می‌توانند از سیستم شارژ سریع استفاده کنند.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2022 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت