لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

ورک شاپ اپل برای توسعه‌دهندگان به صورت مجازی برگزار خواهد شد

ورک شاپ اپل برای توسعه‌دهندگان به صورت مجازی برگزار خواهد شد

توسعه‌دهندگان برای آموزش ساختن ویجت و انتقال اپلیکیشن‌ها از آیپد به مک می‌توانند عضو ورک شاپ اپل شوند. این ورک شاپ قرار است به صورت آنلاین برگزار ‌شود.

اخیراً ایمیل دعوت به ورک شاپ اپل برای توسعه‌دهندگان فرستاده شده که این رویداد مجازی بر ویژگی‌های خاص iOS، iPadOS و macOS مثل ویجت‌ها و اپلیکیشن کلیپ متمرکز است.

ورک شاپ ویجت محور اپل با عنوان «ایجاد تجارب عالی برای ویجت» در تاریخ اول فوریه 2021 برگزار می‌شود. در این رویداد به توسعه‌دهندگان فرصت یادگیری تکنیک‌های جدید برای ایجاد ویجت‌های مفید و کاربردی در اپلیکیشن‌ها ارائه می‌شود.

به گفته اپل ویجت‌های کاربردی و جذاب موجب ارتقای محتوای اصلی اپلیکیشن شده و در جایی از دستگاه نمایش داده می‌شود که کاربران آن را با یک نگاه سریع در آیفون، آیپد و مک مشاهده کنند. همچنین به کاربران کمک کرده تا صفحه اصلی خود را به روش‌های منحصر به فردی شخصی‌سازی کنند.

قابل ذکر است که دو رویداد جداگانه دیگر روز دوشنبه 15 فوریه با عنوان «انتقال اپلیکیشن آیپد به مک» و «ایجاد تجربه عالی اپلیکیشن کلیپ» برگزار خواهد شد که رویداد دوم بر ویژگی‌های این برنامه در iOS 14 متمرکز است.

توسعه‌دهندگان دعوت شده به ورک شاپ اپل می‌توانند از کارمندان این شرکت سؤالاتی بپرسند که بسیار مشابه رویداد آنلاین WWDC سال گذشته اپل است.

اپل معمولاً چنین رویدادهایی را با تمرکز بر قابلیت‌های iOS و macOS برگزار می‌کند، همانند سال گذشته که میزبان یک برنامه با تمرکز بر قابلیت‌های دسترسی بوده است.

این رویداد باعث می‌شود تا توسعه‌دهندگان بتوانند اپلیکیشن‌های باکیفیت‌تری را آماده عرضه به اپ استور کنند و از آن طریق امکان استفاده و تجربه کاربری بهتری را برای کاربران ایجاد کنند. شرکت اپل از آی او اس 14 اقدام به عرضه امکان استفاده از ویجت‌ها کرده و از همین حالا برخی از اپلیکیشن‌ها این ویجت‌ها را آماده ارائه به کاربران کرده‌اند. 

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2023 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت