لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

وب سایت رسمی اپل با تبلیغ قابلیت Accessibility به روز شد

وب سایت رسمی اپل با تبلیغ قابلیت Accessibility به روز شد

 شرکت اپل از روز گذشته وب سایت رسمی خود را آپدیت کرده است و طی آن یک بخش جدید برای بزرگداشت روز جهانی آگاهی در مورد ابزارهای مناسب افراد با توانایی‌های خاص را باز کرده است.

روز جهانی آگاهی در مورد ابزارهای مناسب افراد با توانایی‌های خاص در حقیقت سومین سه شنبه از ماه می هر سال است که اپل در آن اقدام به اطلاع رسانی در مورد قابلیت‌های Accessibility تعبیه شده در محصولات مختلف خود می‌کند. در این میان، اپل از روز گذشته به رسم هر ساله اقدام به آپدیت صفحه Accessibility وب سایت رسمی خود کرده است و طی آن در مورد قابلیت‌هایی که در دستگاه‌های مختلف، نظیر اپل واچ و کامپیوترهای مک برای کار توسط افراد با توانایی‌های خاص تعبیه شده، صحبت کرده است.

مهم‌ترین مسئله‌ای که باعث می‌شود تا اقدام اپل برای به روز رسانی این صفحه توجه بیشتری را به خود جلب کند، این است که در این صفحه به طور کامل تمامی اطلاعات مورد نیاز برای استفاده از قابلیت‌های Accessibility آمده است. در این صفحه، اپل به طور کامل در مورد توانایی‌های بخش Accessibility در آیفون، آیپد، اپل واچ، کامپیوترهای مک و اپل تی وی توضیح داده است.

بر اساس ادعای اپل، ساده‌ترین و پراستفاده‌ترین قابلیت‌های ارائه شده در بخش Accessibility قابلیت زوم کردن و بزرگ‌تر کردن اندازه فونت نوشته‌ها است. اپل همچنین در این بخش، روش استفاده صحیح از ابزارهای کمکی نظیر سمعک‌های هوشمند و قابلیت استفاده از زبان اشاره در فیس تایم را توضیح داده است.

محصولات شرکت اپل، همواره با تکیه بر این ایده ساخته می‌شوند که تمامی افراد باید بتوانند از دستگاه‌های هوشمند استفاده کنند. به همین دلیل اپل در تمامی دستگاه‌های خود یک بخش Accessibility قرار داده است تا بتواند به افرادی که توانایی‌هایی خاص برای استفاده از دستگاه‌های هوشمند دارند، کمک کند.

شما میتوانید از طریق این لینک به بخش Accessibility وب سایت اپل دسترسی داشته باشید.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2021 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت