لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

ششمین بتای آی او اس 11.4 منتشر شد

ششمین بتای آی او اس 11.4 منتشر شد

شرکت اپل به تازگی ششمین بتای آی او اس 11.4 را برای استفاده توسط توسعه دهندگان و کاربران عادی آماده کرده است.

این نسخه از سیستم عامل دستگاه‌های همراه اپل، تنها سه روز پس از عرضه پنجمین بتای آی او اس 11.4 منتشر شده است و توسعه دهندگانی که حساب 99 دلاری اپل را دریافت کرده‌اند می‌توانند به آن دسترسی داشته باشند.

توسعه دهندگانی که از طریق این حساب نسخه بتای آی او اس را دریافت کرده باشند، می‌توانند به کیت توسعه دهندگان نیز دسترسی داشته باشند و اپلیکیشن‌های در دست توسعه خود را برای این نسخه آماده کنند.

علاوه بر این، کاربران عادی نیز می‌توانند برای تست این نسخه، از همین حالا به بخش System Update مراجعه کرده و این نسخه از سیستم عامل را دریافت و نصب کنند. تنها تغییرات اعمال شده در این نسخه از سیستم عامل همراه اپل شامل رفع باگ‌های جزئی می‌شود و باقی قابلیت‌های ارائه شده در آن همانند نسخه بتای پنجم است.

ششمین بتای آی او اس 11.4 شامل تغییراتی نظیر ارائه قابلیت ClassKit، امکان پشتیبان گیری از پیام‌ها در حساب ذخیره سازی ابری آیکلاود و سیستم ارتباط بی‌سیم AirPlay 2 می‌شود که تا پیش از این در بررسی بتای پیشین در مورد آن‌ها توضیح داده شده است.

عرضه آپدیت ششم از نسخه بتای آی او اس 11.4 نشان از آن دارد که اپل خود را برای عرضه نهایی این محصول آماده کرده است و این نسخه در مرحله تست قرار داشته و اپل در حال رفع باگ‌های جزئی آن است. بر همین اساس، می‌توان پیش بینی کرد که نسخه نهایی آی او اس 11.4 تا یک یا دو هفته آینده در اختیار کاربران قرار گیرد.

از آنجایی که این نسخه از سیستم عامل آی او اس 11.4 در دست تست قرار دارد، ممکن است باگ‌های مختلفی در آن وجود داشته باشد که کاربری دستگاه‌ها را با اختلال همراه کند. به همین دلیل به کاربران عادی توصیه می‌شود تا پس از عرضه نهایی این نسخه صبر کنند. 

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2022 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت