لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

https://www.apple-nic.com/blog/14082-اپل-دستورالعمل-رفع-مشکل-مک-m1-را-ارائه-کرد.html

https://www.apple-nic.com/blog/14082-اپل-دستورالعمل-رفع-مشکل-مک-m1-را-ارائه-کرد.html

اپل اخیراً برای رفع مشکل مک M1 پیشنهادهای مختلفی را ارائه داد تا کاربران بتوانند به صورت عادی اقدام به نصب سیستم عامل در دستگاه‌های خود کنند.

برخی کاربران که مک جدید M1 اپل سیلیکون را خریداری کرده‌اند متوجه مشکل در فرایند نصب سیستم عامل شده‌اند. این مشکل هنگام ریستور کامپیوتر و به روز رسانی، باعث غیرفعال شدن دستگاه شده و در نهایت پیام ارور را به کار نشان می‌دهد.

مدت کوتاهی بعد از عرضه مک‌های M1 جدید اپل، گزارش‌هایی از طرف کاربران ارسال شد که هنگام ریستور و نصب macOS روی کامپیوتر با خطای نصب مواجه شدند و منجر به غیرفعال شدن مک می‌شد.

ترجمه پیام خطای ارسال شده به این شرح است:

خطایی در هنگام آماده سازی آپدیت رخ داده است. آپدیت نرم افزاری به طور موفقیت آمیز نصب نشده است. لطفاً دوباره امتحان کنید.

اواخر هفته گذشته، اپل دستورالعملی برای رفع مشکل مک فراهم کرد و در اختیار کاربرانی که آن مشکل را تجربه کرده‌ بودند قرار داد. به نظر می‌رسد مشکل زمانی ایجاد شده که کاربر قبل از ارتقا به مک او اس بیگ سور 11.0.1، مک خود را Clean install کند

کاربرانی که مک با تراشه M1 اپلرا قبل از به روز رسانی به مک او اس بیگ سور 11.0.1 پاک کرده باشند، ممکن است نتوانند نسخه جدید سیستم عامل را از طریق بخش macOS Recovery نصب کنند. پیامی که ارسال می‌شود ممکن است به صورت مداوم نشان داده شود.

لازم به ذکر است همان طور که انتظار می‌رود کاربران به احتمال زیاد می‌توانند هنگام نصب مجدد سیستم عامل از ابزار macOS Recovery استفاده کنند. با این حال اگر این مشکل هنوز برطرف نشده، باید به صفحه ساپورت اپل برای استفاده از دستورهای ترمینال مراجعه کرده و فرمان‌های خطی را به دستگاه وارد کرد.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2022 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت