لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

عمر پلی استیشن 5 کمتر از پنج سال خواهد بود

عمر پلی استیشن 5 کمتر از پنج سال خواهد بود

 شرکت سونی احتمالاً تصمیم دارد تا عمر پلی استیشن 5 را کوتاه‌تر از کنسول نسل قبلی خود در نظر بگیرد و پس از مدتی مشخص آن را از رده خارج خواهد کرد.

سونی در حال حاضر مرحله تولید پلی استیشن 5 را شروع کرده و به زودی آن را آماده عرضه به بازار می‌کند. در این میان، گزارش‌های منتشر شده در وب‌سایت‌های فعال در حوزه پوشش خبرهای صنعتی حاکی از آن است که سونی تصمیمی برای پشتیبانی طولانی مدت از پلی استیشن 5 ندارد. این مسئله به معنای آن است که سونی پس از مدتی کوتاه اقدام به معرفی نسل بعدی کنسول‌های بازی خود می‌کند.

تا پیش از این، سونی در بازه 2013 تا 2020 از پلی استیشن 4 پشتیبانی کامل کرد و آن را به عنوان کنسول به روز خود برای پشتیبانی از بازی‌های ویدیویی در نظر گرفته بود. با توجه به این موضوع سونی عمر پلی استیشن 4 را نزدیک به هفت سال در نظر گرفته بود.

این عمر هفت ساله برای پلی استیشن 3 تا حدودی کوتاه‌تر بود، اما برای پلی استیشن 2 به همین میزان بوده است. با این حال شرکت سونی تصمیم دارد تا عمر پلی استیشن 5 را کوتاه‌تر در نظر بگیرد و در مدت زمانی کوتاه‌تر روند معرفی و عرضه کنسول بعد از پلی استیشن 5 را شروع کند.

این گزارش‌ها در حالی منتشر می‌شوند که شرکت سونی از طریق منابع رسمی خود اعلام کرده تا 5 سال آینده نصمیم به عرضه بیش از 120 میلیون پلی استیشن 5 در سراسر دنیا دارد. این تعداد تقریباً دو برابر آن چیزی است که مایکروسافت برای عرضه ایکس باکس سری ایکس انتظار دارد. لازم به ذکر است که در طول هفت سال گذشته سونی نزدیک به 110 میلیون پلی استیشن 4 را به فروش رسانده و حالا پروژه‌ای بلندپروازانه‌تر را در سر میپروراند. 

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2023 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت