لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

اپل سهم تولید آیفون در هند را کاهش می‌دهد

اپل سهم تولید آیفون در هند را کاهش می‌دهد

 شرکت اپل تصمیم دارد تا با افزایش سطح همکاری با کارخانه‌های تایوانی سهم تولید آیفون در هند را کاهش دهد.

بر اساس گزارش خبرگزاری دیجی تایمز شرکت اپل پس از رخدادها و ناآرامی‌های کارخانه ویسترون در کشور هند، تصمیم گرفته تا سطح تولید تلفن‌های هوشمند خود را در این کشور کاهش دهد و در عین حال کارخانه‌های تایوانی را جایگزین شعبه هندی ویسترون کند.

نزدیک به یک ماه پیش بود که خبرهای پر سر و صدایی در مورد شورش کارکنان کارخانه ویسترون در هند منتشر شد و حتی تصاویری از شیشه‌های شکسته اتومبیل‌ها در پارکینگ این کارخانه نیز منتشر شد که با واکنش‌های بسیار منفی مواجه شده بود. خبرگزاری مختلف در زمان پوشش گزارش‌های این ناآرامی‌ها اعلام کرده بودند که عدم رسیدگی به مطالبات و عدم پرداخت حقوق معوقه کارکنان و افزایش ساعت کاری آن‌ها در هر یک از شیفت‌ها، باعث شده تا آن‌ها دست به اعتصاب بزنند و کارخانه را به آشوب بکشانند.

دولت هند اعلام کرده که عامل اصلی این شورش‌ها ضعف فعالیت مدیران کارخانه بوده است و شرکت اپل به طور مستقیم مسئول این ناآرامی‌ها به حساب می‌آید. پس از این موضوع شرکت اپل به صورت مستقیم اقدام به بررسی این رخداد کرد و در نهایت خبرگزاری دیجی تایمز امروز اعلام کرد که شرکت اپل به دلیل تخلفات مدیران کارخانه‌های هندی تصمیم دارد تا سطح همکاری با آن‌ها را کاهش دهد و از این پس با کارخانه‌هایی که به تازگی در تایوان خط تولید انبوه آیفون‌ها را آغاز کرده‌اند همکاری بیشتری کند.

پیش بینی می‌شود که در سال ۲۰۲۱ میلادی عمده تلفن‌های هوشمند آیفون ۱۲ یا آنچه به عنوان آیفون ۱۳ هم شناخته می‌شود توسط کارخانه‌های تایوانی و کارخانه چینی فاکس کان تولید و آماده عرضه به بازار شوند. اپل در تلاش است تا امسال به روند همیشگی خود برای تولید و رونمایی از محصولات جدید بازگردد.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2021 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت