لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

پلی استیشن پلاس احتمالا ماه آینده هیچ بازی رایگانی نداشته باشد

پلی استیشن پلاس احتمالا ماه آینده هیچ بازی رایگانی نداشته باشد

بیشتر از یک هفته تا پایان ماه آوریل باقی مانده است و حالا اطلاعاتی از بازی‌های رایگان پلی استیشن پلاس در ماه می 2020 مشخص شده است.

بر اساس حدسیات و شنیده‌ها، شرکت سونی تصمیم دارد تا در می 2020 هیچ بازی رایگانی را به کاربران پلی استیشن پلاس ارائه ندهد. این در حالی است که این شرکت طبق روال همیشگی بازی‌های مختلفی را به صورت رایگان برای کاربران پلی استیشن پلاس عرضه می‌کند.

اما حالا مشخص شده است که سونی احتمالاً تصمیم دارد تا در این ماه هیچ بازی رایگانی را به کاربران این سرویس ارائه نمی‌دهد. ادعا کننده این احتمالات اعلام کرده‌اند که شرکت سونی به دلیل شیوع ویروس کرونا از همین حالا دو بازی را که یکی از آن‌ها شامل مجموعه کالکشن آنچارتد می‌شود رایگان کرده است. این بازی‌های رایگان بدون توجه به اینکه کاربران اکانت پلی استیشن پلاس را فعال دارند یا خیر، به صورت رایگان عرضه می‌شوند. یکی دیگر از بازی‌هایی که در برخی از مناطق به کاربران ارائه شده است شامل Dirt Rally 2.0 می‌شود.

در صورت صحت داشتن این شایعات در ماه می 2020 به جای عرضه بازی‌های رایگان دو بازی مهم‌تر با قیمت ارزان‌تر آماده عرضه می‌شوند. این شایعات اعلام کرده‌اند که Final Fantasy 7 Remake احتمالاً یکی از همین بازی‌ها خواهد بود که با قیمت بسیار پایین‌تر آماده عرضه به کاربران می‌شوند.

گفتنی است که سونی تصمیم دارد تا با جایگزینی بازی‌های کاملاً رایگان با بازی‌های اختصاصی سرویس پلی استیشن پلاس، امکانات ویژه‌ای را برای کاربران در زمان شیوع ویروس کرونا عرضه کند. این شرکت احتمالاً یک فروش ویژه را در ماه آینده راه می‌اندازد و بازی‌های مختلف را با قیمت ارزان‌تری به کاربران ارائه می‌دهد.

با این حال باید به یاد داشت که سرویس پلی استیشن پلاس امکانات ویژه‌ای را به شما ارائه می‌دهد. اگر از طرفداران بازی‌های آنلاین هستید، خرید گیفت کارت پلی استیشن پلاس امکانات ویژه‌ای را به کاربران ارائه می‌دهد. 

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2023 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت