لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

پنجمین بتای واچ او اس 4.3.1 در اختیار توسعه دهندگان قرار گرفت

پنجمین بتای واچ او اس 4.3.1 در اختیار توسعه دهندگان قرار گرفت

 شرکت اپل از روز گذشته، در کنار عرضه بتای جدید آی او اس و مک او اس، پنجمین بتای واچ او اس 4.3.1 را در اختیار توسعه دهندگان قرار داده است. توسعه دهندگانی که حساب کاربری 99 دلاری اپل را خریداری کرده‌اند از همین حالا می‌توانند این نسخه از سیستم عامل واچ او اس را برای ساعت هوشمند خود دریافت و نصب کنند.

شماره بیلد واچ او اس 4.3.1 با عنوان 15T5567a برای توسعه دهندگان ارائه شده است. این نسخه از سیستم عامل اپل واچ‌ها شامل تغییرات محسوسی نیست و تنها باگ‌های کوچک نرم افزاری که تا پیش از این در بتای چهارم واچ او اس 4.3.1 وجود داشت در آن بر طرف شده است. به همین دلیل، دریافت این نسخه به توسعه دهندگانی که بتاهای پیشین را دریافت کرده‌اند، توصیه می‌شود.

عرضه شدن بتای سیستم عامل واچ او اس 4.3.1 نشان می‌دهد که شرکت اپل برای عرضه نسخه نهایی این سیستم عامل برای اپل واچ‌ها آماده شده است و کاربران عادی در آینده نزدیک خواهند توانست تا آن را برای دستگاه‌های خود دریافت کنند.

توسعه دهندگان می‌توانند با مراجعه به بخش Developer Center اپل و وارد کردن اطلاعات کاربری خود، نسخه جدید بتای واچ او اس 4.3.1 را برای اپل واچ خود دریافت کنند. بدیهی است که این نسخه از بتای واچ او اس؛ همچنان با باگ‌های شناخته شده همراه است که می‌تواند تجربه کاربری ساعت هوشمند را با مشکلات جدی مواجه کند. به همین دلیل، توصیه می‌شود تا زمان عرضه نسخه نهایی واچ او اس جدید صبر کرده و فعلاً اقدام به نصب آن نکنید.

نسخه‌های بتای منتشر شده از سیستم‌های عامل اپل، تنها برای تست قابلیت‌های جدید و توسعه نسخه‌های تازه اپلیکیشن‌ها ارائه می‌شود تا علاوه بر کشف مشکلات یاد شده، توسعه دهندگان زمان لازم برای توسعه نرم افزارهای خود برای نسخه‌های جدید سیستم‌های عامل را داشته باشند.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2022 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت