لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

فناوری AR اپل در آیفون‌ها گسترده‌تر خواهد شد

فناوری AR اپل در آیفون‌ها گسترده‌تر خواهد شد

 وب سایت CNET طی برنامه‌ای در زمینه فناوری، مصاحبه‌ای را با Mike Rockwell رئیس بخش AR اپل و Allessandra McGinnis مدیر ارشد محصولات واقعیت افزوده انجام شده است.

با وجود اینکه اپل در مورد موضوع مورد بحث AR مکرراصحبت کرده ولی به هر حال این کمپانی نشان داده که با افزودن اسکنر لیدار به آیفون‌های 12 پرو و آیپد پرو، روی این فناوری تمرکز بیشتری دارد.

راک‌ول طی این مصاحبه تأکید کرد یکی از مواردی که به تضمین موفقیت AR اپل کمک می‌کند اعتماد به دستگاه‌های موجود در اکوسیستم شرکت است، به این معنی که موفقیت امروز واقعیت افزوده به دستگاه‌هایی که در آینده عرضه شوند، منتقل خواهد شد.

او در ادامه گفت فناوری AR اپل پتانسیل بالایی برای کمک به مردمی دارد که این دستگاه‌ها را در دسترس دارند یا دستگاه‌هایی که در آینده عرضه خواهد شد. مدیران اپل مطمئن هستند که این فناوری موفقیت آمیز عمل می‌کند. بهترین روش برای رسیدن هر چه بیشتر به این دستاورد مهم، توسعه اکوسیستم اپل به شکلی فعال است که مکان دسترسی امن، سالم و سودمندی برای سرمایه گذاری را فراهم میاورد.

رئیس بخش AR اپل اضافه کرد که اگر حتی درصد کمی از کاربران آیفون و آیپد از مزایای قابلیت واقعیت افزوده بهره‌مند شوند، این رقم بزرگی برای آن‌ها به حساب می‌آید. همچنین این‌ها بخشی از اهداف اپل است که یک پلتفرم و اکوسیستم برای توسعه دهندگان فراهم می‌کند و آن‌ها در واقع زندگی می‌بخشند.

مک‌گینس توضیح داد که ویژگی AR که اپل در دستگاه‌های خود به کار می‌برد تأثیر عملی مهمی در مشاغل دارد و حتی در خرید دستگاه‌هایی که شامل این قابلیت باشند. او اشاره کرد به اینکه اپل قصد دارد از طریق همین ویژگی با همکاری جوامع نابینا و کم بینا برای بهبود شناسایی افراد در موارد خاص استفاده کند.

راک ول حتی احتمال اعتیاد به استفاده از AR را مثل اینترنت محتمل می‌داند. گزارش‌های منتشر شده حاکی از این است که اپل هدست واقعیت افزوده خود را اوایل 2021 اعلام خواهد کرد. این هدست به طور جداگانه برای بازی طراحی شده و قرار است در سال 2022 منتشر شود.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2023 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت