لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

آیفون 13 احتمالا مجهز به سنسور فراصوت اثر انگشت در زیر نمایشگر میشود

آیفون 13 احتمالا مجهز به سنسور فراصوت اثر انگشت در زیر نمایشگر میشود

شرکت اپل احتمالاً سال آینده در ساخت و تولید آیفون 13 با کوالکام همکاری می‌کند تا سنسور فرا صوت تشخیص اثر انگشت را در زیر نمایشگر این دستگاه‌ها آماده عرضه کند.

مدیران اپل از همین حالا قراری برای ملاقات از شرکت تایوانی GIS که در زمینه تولید نمایشگرهای لمسی فعالیت می‌کنند، تنظیم کرده‌اند و احتمالاً تصمیم دارند تا با این شرکت همکاری ویژه‌ای را در زمینه تولید و عرضه نمایشگرهای آیفون 13 آغاز کند.

خبرگزاری تایوانی Economic Daily News شرکت اپل تصمیم دارد تا طی این همکاری از فناوری و پتنت های توسعه داده شده توسط شرکت کوالکام برای تعبیه سنسورهای فراصوت برای تشخیص اثر انگشت از طریق نمایشگر استفاده کند. این خبرگزاری همچنین اعلام کرده که این فناوری در سال 2020 در اختیار شرکت اپل قرار خواهد گرفت، با این حال اپل آن را برای تولید آیفون 12 و دیگر تلفن‌های هوشمند عرضه شده در سال 2020 مورد استفاده قرار نخواهد داد.

اپل تصمیم دارد تا این فناوری را در سال 2021 در آیفون‌های خود اعمال کند که از لحاظ کاربری و امنیت باعث بهبود قابلیت‌های آیفون‌ها در سال‌های آینده می‌شود.

تا پیش از این نیز مینگ چی کو اعلام کرده بود که شرکت اپل در سال 2020 و 2021 از آیفون‌هایی با سیستم احراز هویت بیومتریک مبتنی بر اثر انگشت رونمایی خواهد کرد.علاوه بر این، خبرگزاری بلومبرگ و موسسه مالی جی پی مورگان نیز این اقدام توسط اپل را تائید کرده‌اند که همگی آن‌ها حاکی از عرضه برخی از آیفون‌های 2020 با این فناوری هستند.

با این حال، خبرگزاری Economic Daily News برخلاف گزارش تحلیلگران بر این باور است که اپل از این فناوری در سال 2020 برای ساخت آیفون‌ها استفاده نخواهد کرد و عرضه آیفون‌های مبتنی بر این فناوری را به سال 2021 موکول خواهد کرد.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2024 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/magapplenic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420