لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

شایعات مربوط به مک بوک ایر رنگی برای بار دیگر تایید شد

شایعات مربوط به مک بوک ایر رنگی برای بار دیگر تایید شد

پس از معرفی و عرضه آیمک M1 ۲۰۲۱ با رنگ‌های متنوع شایعات زیادی در مورد تلاش اپل برای رونمایی و عرضه مک بوک ایر رنگی نیز منتشر شده بود و حالا خبرگزاری بلومبرگ در گزارشی مجزا به صورت انحصاری به این محصولات پرداخته است و اعلام کرده که سال آینده شرکت اپل به سمت رونمایی از این محصول خواهد رفت.

بر اساس گزارش مارک گورمن، تحلیلگر خبرگازری بلومبرگ شرکت اپل تصمیم دارد تا در سال ۲۰۲۲ مییلادی از تراشه M2 در تولید و عرضه مک بوک‌های جدید خود استفاده کند که این تراشه برای اولین بار در مک بوک ایر رنگی دیده خواهد شد. مارک گورمن تاکیید دارد که شرکت اپل در سال ۲۰۲۲ میلادی دقیقا از همان ترکیب هفت‌رنگ در تولید مک بوک ایر رنگی استفاده خواهد کرد.

البته تا پیش از این نیز یکی از افشاگران مربوط به محصولات اپل که با نام کاربری DylanDkt فعالیت می‌کند، گزارش‌هایی را در مورد مک بوک‌های ۲۰۲۲ و تراشه M2 ارائه داده بود که تایید کننده تلاش اپل برای رونمایی از مک بوک ایر رنگی با این تراشه‌های پردازشی بود.

با این حال به نظر می‌رسد که شرکت اپل تصمیم دارد تا از این ترکیب رنگی در تمامی محصولات خود استفاده کند و ظاهری متفاوت را برای کاربران این محصولات در نظر بگیرد.

گفتنی است که شرکت اپل در سال ۲۰۲۰ میلادی از آیپد ایر ۴ رونمایی کرد که دارای رنگ‌بندی ویژه ای بود. اپل این رنگ‌بندی را در سال ۲۰۲۱ به آیمک‌ها گسترش داد و در سال ۲۰۲۲ نیز تصمیم دارد تا به مک بوک ایر بیاورد. با توجه به این موضوع به نظر میرسد که شرکت اپل تصمیم دارد تا این رنگ‌بندی جدید را به عنوان امضای خودش در تولید محصولات جدید آماده تولید، فروش و عرضه به بازار جهانی کند و به همین دلیل نیز احتمالا یک رویداد ویژه را آماده برگزاری برای این محصولات خواهد کرد.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2021 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت