لطفا جهت استفاده از اپلیکیشن دستگاه خود را بچرخانید!

همچنان شانس برای بهره‌مندی از تخفیف‌های بلک فرایدی بازی‌های پلی استیشن باقی است

همچنان شانس برای بهره‌مندی از تخفیف‌های بلک فرایدی بازی‌های پلی استیشن باقی است

 روز جمعه سیاه گذشته است و بسیاری از بازی‌ها با تخفیف‌های ویژه در دوره یک روز گذشته آماده عرضه شده بودند. اما حالا مشخص شده که هنوز کاربران برای استفاده از این تخفیف‌های ویژه فرصت دارند.

در تخفیف‌های ویژه آخر سال میلادی، شرکت سونی بسیاری از بازی‌های اختصاصی خود برای پلی استیشن را با تخفیف ویژه ارائه داده است که در این میان، کاربران هنوز در روز شنبه نیز می‌توانند از آن بهره مند شوند. خبری که در ساعت 4 بعد از ظهر روز شنبه منتشر شده است، نشان می‌دهد که هنوز تعداد زیادی از بازی‌های پلی استیشن نتورک با قیمت‌های ویژه و استثنایی آماده عرضه به کاربران شده‌اند.

پیش بینی می‌شود که این تخفیف‌ها تا آخر امروز بافی بمانند. یکی از مهم‌ترین بازی‌های تخفیف خورده در این مجموعه، بازی گاد آف وار است که با قیمت 17 و 23 دلار بسته به نوع نسخه خود آماده عرضه شده‌اند.

کاربران می‌توانند از همین حالا با استفاده از این فرصت، به پلی استیشن نتورک رفته و ابتدا بازی مورد نظر خود را تارگت کنند و سپس با اقدام به خرید گیفت کارت پلی استیشن اقدام به شارژ حساب کاربری و در نهایت خرید بازی مورد نظر از این فروشگاه دیجیتالی کنند.

گفتنی است که این بازی‌ها هنوز به صورت تخفیف خورده در پلی استیشن نتورک ارائه شده‌اند و کاربران می‌توانند با شارژ حساب کاربری با استفاده از طریق خرید گیفت کارت می‌توانند بازی‌ها را در بلک فرایدی امسال با قیمت ویژه و منحصر به فرد خریداری کنند.

گاد آف وار یا خدای جنگ یکی از بازی‌های اختصاصی شرکت سونی برای کنسول‌های پلی استیشن است که از محبوبیت بسیار زیادی در میان گیمرهای برخوردار است؛ به همین دلیل توصیه می‌کنیم تا زمانی که فرصت خرید آن با قیمت ویژه وجود دارد از آن استفاده کنید.

اپل اِن آی سی،

کپی‌رایت © 2023 اپل اِن آی سی. تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

خطا در اتصال به سرور، شما در حالت آفلاین هستید!

نسخه جدید اپلیکیشن منتشر شده است!

بروزرسانی
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • جهت نصب اپلیکیشن پس از کلیک بر روی کلید زیر، در پنجره باز شده در سمت راست نوار آدرس مرورگر خود بر روی گزینه Install کلیک نمایید.

لغو و بازگشت
راهنمای نصب اپلیکیشن
اپلیکیشن مولتینا اِستور

با نصب وب اپلیکیشن فروشگاه، میتوانید از امکانات ویژه اپلیکیشن نظیر مشاهده حالت آفلاین و ... استفاده نمایید.

  • در نوار پایین مرورگر دکمه Share را لمس نمایید.

  • سپس در منو باز شده، در قسمت پایین، گزینه Add To Home Screen را انتخاب نمایید.

  • و در صفحه باز شده در قسمت بالا سمت راست، با لمس گزینه Add اپلیکیشن را نصب نمایید.

لغو و بازگشت